Zavrieť

Porady

ADMINISTRATOR

Dobry den poradaci,

vytvoril som konto pre hosta a nechcem aby sa mi dostal do systemu D,kde a ako sa to da nastavit? Vopred dakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Klikni na D pravým tlačidlom, vyber Vlastnosti, Zabezpečenie a tam to nastavíš.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    S uctami nemam ziadne skusenosti, ale je mozne particiu skrit, velmi dobra utilita na to sa vola disk password protection. Particiu skryje a nikto ju nevidi. Horsie by to bolo ak by si sa rozhodol formatovat, potom sa udaje navzdy stratia
    Ak nemas vela udajov, ktore chces pred niekym ukryt, tak pouzi winrar a zbal (zahesluj) subory, tak sa na 100% k nim nikto nedostane

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    daj si na svoje konto heslo pri prihlaseni,nik sa ti donho nedostane

    ovladacie panely-uzivatelske ucty

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Pri vytvarani uzivatela sa pyta ci to ma byt uzivatel, alebo administrator. Uzivatel neprestavi v systeme nic. Samozrejme, mozes nastavit aj detailne pristupove prava. Ako a kde, zalezi od pouziteho OS (predpokladam ze mas Windows, ale neviem ci XP, Vista alebo 7)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.