Zavrieť

Porady

Vyhľadávač kontaktov - veľkoskladov

Ahojte. Rád by som sa opýtal, či niekto nepozná nejakú firmu, alebo človeka, čo vyhľadáva kontakty a veľkosklady pre našincov v zahraničí. Poviem príklad, aby ste chápali: Som ja a chcem predávať "žuvačky" z číny, ale neviem zohnať žiadny veľkosklad/výrobcu, pretože neviem kde hľadať. Určite ale existuje "Fero" ktorému zaplatím a dohodí mi dobrého a overeného výrobcu "žuvačiek". Máme jeden takýto kontakt v Číne, ale ten sa zaoberá elektronikou, beauty strojmi, atď. Teraz by sa jednalo o spotrebný tovar. Ďakujem za kontakt ak niekoho poznáte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    a vy budete hľadať, alebo budete mať na to ľudí ? Lebo ak vy, tak by som za nejaký dobrý kontakt zaplatil. Viac v SS ak to robíte vy

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Však aj tu na porade je niekoľko uspešných podnikateľov ako napr. pivko, jar88, miso-miso, či melnick

    opytajte sa ich ako sa im podarilo zarobiť peniaze , uvidíte čo Vám odpovedia....

    nemyslím si,žeby Slovák bol práve ochotný pomáhať Slovákovi, či nejako mu otvarať oči

    a dávať niekomu rovno tipy ako si može zarobiť ???

    ZABUDNITE !

    Vyhľadávač kontaktov - veľkoskladov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.