Zavrieť

Porady

Word - koľko dovolí vložiť strán do jedného dokumentu?

hmm? - nemáte s tym niekto skusenosti? - kolko listov môže obsahovať jeden dokument wordu (2007).
..- v jdenoom mám vyše 3200 strán.. - a denne tam prikladám. -a tak ma to napadlo - že či ej to nejako obmedzené?..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Skôr si myslím že to bude obmedzené len veľkosťou disku a pamäte.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    //v jdenoom mám vyše 3200 strán
    Ja by som to neriskoval a rozdelil dokument na viacero častí - samostatných dokumentov.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Ako sa ti s nim pracuje, nacitava ti to rychlo. Co prechody medzi strankami, napr z c 520 na 1850 a potom 2765

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Vela udajov v jednom dokumente smeruje k strate vela udajov pri poskodeni tohto dokumentu. Zmen svoje zvyky. Moje odporucanie.

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    3200 stran v jednom dokumente je cesta do pekla a jedneho dna zistis ze si prisla/prisiel o niekolkorocnu pracu.
    keby si mala 3200 suborov po jednej strane tak by mozno zobralo viac miesta ale pracovalo by sa ti s tym lepsie, samozrejme neviem o co ide ale ked vravis ze denne prikladas typujem ze kopirujes jeden dokument a menit tam len udaje
    pamataj zalohuj, zalohuj, zalohuj...

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    len by som doplnil ze ked sa v tom dokumente nahodou podari prekrocit niektory z limitov, tak sa dokument moze stat neotvoritelny, takze napr v pripade ze pri zalohovani prepisete vsetky zalohy poslednou verziou, kde ste uz limity prekrocili, mozte prist o vsetko

    Word - koľko dovolí vložiť strán do jedného dokumentu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.