Zavrieť

Porady

Otvotenie súborov s koncovkou (.map) na PC

Vie mi niekto poradiť prosím ako sa dajá otvoriť stiahnutá mapa na PC ? Je to mapa Viedne a je volne dostupná na stiahnutie pre navi prístroj Holux. Ked si ju chem otvoriť na PC tak mi vypíše - Sistém Windows nemôže otvoriť tento súbor. Zadajte program na otvorenie súboru. Súbor má koncovku (.map)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    bobobo147 Pozri príspevok
    Vie mi niekto poradiť prosím ako sa dajá otvoriť stiahnutá mapa na PC ? Je to mapa Viedne a je volne dostupná na stiahnutie pre navi prístroj Holux. Ked si ju chem otvoriť na PC tak mi vypíše - Sistém Windows nemôže otvoriť tento súbor. Zadajte program na otvorenie súboru. Súbor má koncovku (.map)
    A čo si od otvorenia toho súboru sľubuješ? Ak by to bol textový súbor použi napríklad NOTEPAD. Teda NOTEPAD môžeš použiť na každý súbor, ale veľa z toho mať nebudeš

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    bobobo147 Pozri príspevok
    Vie mi niekto poradiť prosím ako sa dajá otvoriť stiahnutá mapa na PC ? Je to mapa Viedne a je volne dostupná na stiahnutie pre navi prístroj Holux. Ked si ju chem otvoriť na PC tak mi vypíše - Sistém Windows nemôže otvoriť tento súbor. Zadajte program na otvorenie súboru. Súbor má koncovku (.map)
    Na PC to asi neotvoríš. To musíš mať ten navigačný prístroj, ktorý uvádzaš a do neho tú mapu skopírovať. Jedine tam to otvoríš.

    Možno cez nejaké virtuálne prostredie by sa to dalo otvoriť, ale to si radšej nájdi inú dostupnú mapu Viedne v univerzálnom formáte (napr. pdf, tif, jpg a pod.)

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Chobot Pozri príspevok
    Na PC to asi neotvoríš. To musíš mať ten navigačný prístroj, ktorý uvádzaš a do neho tú mapu skopírovať. Jedine tam to otvoríš.

    Možno cez nejaké virtuálne prostredie by sa to dalo otvoriť, ale to si radšej nájdi inú dostupnú mapu Viedne v univerzálnom formáte (napr. pdf, tif, jpg a pod.)
    Každý súbor ide otvoriť. Len neviem, čo bude mať z toho keď sa bude pozerať na jednotlivé BYTY alebo ZNAKY.

    Aj napríklad súbor v exceli vieš otvoriť v NOTEPADE, ale veľa z neho nevyčítaš.
    marjankaj Pozri príspevok
    A čo si od otvorenia toho súboru sľubuješ? Ak by to bol textový súbor použi napríklad NOTEPAD. Teda NOTEPAD môžeš použiť na každý súbor, ale veľa z toho mať nebudeš
    Ďakujem za odpoveď. Mala by to byť mapa Je do na SD karte v prístroji holux. Ked si prezriem obsah karty na PC tak vidím že je tam ale v holuxe ju nemôžem nájsť. Praha, Bratislava aj ostatné mestá sú tam. Chcel som len pozrieť či je to dobre stiahnuté. Nemám s tým zatiaľ skúsenosti, preto som žiadal o radu.Ale asi podľa reakcií sa takéto súbory na PC ako mapa neotvoria...
    No práve to, myslel som že to uvidím ako mapu ked to otvorím cez nejaký otvárací program. Teraz je zrejmé že by som tam asi mapu aj tak nevidel , len tie znaky. Ďakujem za radu.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    http://filext.com/file-extension/map
    Tam je napísané, čím.
    Other applications associated with file type MAP:

    AccView Network Map
    Atlas (MapMaker Map)
    Blood Game File Map
    Carnivores / Ice Age (Map File) by Action Forms, Ltd.These files are located in the HUNTDAT\AREAS subfolder. Related links: Fan Site, File Format
    Color Palette
    ColorMAP Intensities and Indices Color Palette
    Command & Conquer (Red Alert 2 Mission File) by Westwood StudiosThe epic struggle between the Global Defense Initiative (GDI) and The Brotherhood of NOD.


    You are viewing 7 of 34 entries click this link to expand the remaining entries

    Otvotenie súborov s koncovkou (.map) na PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.