Zavrieť

Porady

Kohutik jaraby - noty pre flautu

Ahojte Poradaci,
neviete mi prosim poradit, kde by som nasla noty pesnicky Kohutik jaraby pre flautu. Presla som google, ale nic som nenasla.
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bupi je offline (nepripojený) bupi

    bupi
    Pre dieta je to jednoduchsia hra.
    Od nizsich tonov od g1 zakryva celu dierku, na vyssich tonoch musi zakryt pol dierky.

    kristina11 je offline (nepripojený) kristina11

    kristina11
    stacia noty. velmi mi to pomoze, lebo som nasla len akordy pre gitaru. ale k flaute nic.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    kristina11 Pozri príspevok
    stacia noty. velmi mi to pomoze, lebo som nasla len akordy pre gitaru. ale k flaute nic.
    co znamena noty pre flautu? Noty pre flautu su take iste ako ostatne noty. Su v huslovom kluci (G-ckovy).

    Staci ked ti to takto z hlavy napisem štylom..

    C (ko) - D (hu) E (tik) F (ja) F(ra) F(by)
    F E D EEE

    staci takyto styl? Je to cele postavene na styroch alebo piatich celych tonoch zakladnej C stupnice.
    Naposledy upravil zk24 : 09.06.11 at 17:00

    bupi je offline (nepripojený) bupi

    bupi
    vsak viem, kym som ja odosielala svoje, ty si ma predbehol. Prvy prispevok som zatial upravovala. Ked zacne od g1 len si vsetko posunie o rovnaky pocet not ako v prvom pripade...

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    bupi Pozri príspevok
    vsak viem, kym som ja odosielala svoje, ty si ma predbehol. Prvy prispevok som zatial upravovala. Ked zacne od g1 len si vsetko posunie o rovnaky pocet not ako v prvom pripade...
    Len nevidim dovod preco je to lepsie od géčka? čím je to lepsie?
    Obavam sa ze ked niekto potrebuje notovy zapis na "skladbu" Kohutik jaraby, nebude vediet transponovat o celu kvintu nahor...

    kristina11 je offline (nepripojený) kristina11

    kristina11
    Dakujem. Aj ked "nerozumiem reci vasho kmena". Ja som hudobny antitalent, ale dam to malej. Ta si s tym uz hadam poradi. Vie hrat noty z C-dur a zakryvaju cele dierky....To je moj laicky popis toho, co sa ucia...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.