Zavrieť

Porady

stavbarina

Ahojte poradaci
Chcem sa opitat na vas nazor alebo na radu.

Idem si zalozit sro cku v stavebnictve :pripravne prace k realizacii , uskutocnovanie stavieb ,dokoncovacky .
No potreboval by som asi niejaku zmluvu ktoru by som pri kazdom diele alebo stavbe podpisoval so zivnostnikmy aby som bol kvazi v bezpeci,neviem ci sa to bezne takto robi alebo sa funguje na doveru(dohodu) , a len sa fakturuje , no preto vam vlastne pisem.Ako by to bolo najlepsie vyriesit a poistit sa voci zle odvedenej praci ? A tiez ze ci s tym zivnostnici maju problem?(osobne si myslim ze ak ano tak su nespolahlivy, a netreba im moc verit , no mozno sa mylim).

Popravde nemam skoro ziadne skusenosti s firmou ani so stavbarinou ale uz som sa rozhodol kedze praca sa nedari a peniaze sa minaju tak idem skusit tuto tahsiu cestu .. poprosim aby ste ma hned neodsudzovali za to ze nemam moc skusenosti v podnikany , no clovek sa uci najlepsie praxou a na chybach druhych Osobne si myslim ze ked ma clovek drive a odhodlanie sa presadit tak sa presadi ..




Zatial dakujem este urcite budem mat viac otazok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    meloo Pozri príspevok
    Ahojte poradaci
    Chcem sa opitat na vas nazor alebo na radu.

    Idem si zalozit sro cku v stavebnictve :pripravne prace k realizacii , uskutocnovanie stavieb ,dokoncovacky .
    No potreboval by som asi niejaku zmluvu ktoru by som pri kazdom diele alebo stavbe podpisoval so zivnostnikmy aby som bol kvazi v bezpeci,neviem ci sa to bezne takto robi alebo sa funguje na doveru(dohodu) , a len sa fakturuje , no preto vam vlastne pisem.Ako by to bolo najlepsie vyriesit a poistit sa voci zle odvedenej praci ? A tiez ze ci s tym zivnostnici maju problem?(osobne si myslim ze ak ano tak su nespolahlivy, a netreba im moc verit , no mozno sa mylim).

    Popravde nemam skoro ziadne skusenosti s firmou ani so stavbarinou ale uz som sa rozhodol kedze praca sa nedari a peniaze sa minaju tak idem skusit tuto tahsiu cestu .. poprosim aby ste ma hned neodsudzovali za to ze nemam moc skusenosti v podnikany , no clovek sa uci najlepsie praxou a na chybach druhych Osobne si myslim ze ked ma clovek drive a odhodlanie sa presadit tak sa presadi ..




    Zatial dakujem este urcite budem mat viac otazok.
    V prvom rade trošku lepšie gramatiku ovládať by nezaškodilo.

    Určite treba poriadnu Zmluvu o dielo /ale nich Ti ju vypracuje nejaký dobrý odborník znalý veci, alebo právnik, Ty sa do toho radšej nepúšťaj/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.