Zavrieť

Porady

Samsug omnia 2 - odblokovanie

Zdravyčko..nevie mi niekto poradit ako by som si odblokoval mobil ? je na o2 a
t-mobile a potreboval by som ho odblokovat na orange resp. na všetky siete.Da sa to nejak či musim ist do servisu nejakeho ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    majky2539 Pozri príspevok
    Zdravyčko..nevie mi niekto poradit ako by som si odblokoval mobil ? je na o2 a
    t-mobile a potreboval by som ho odblokovat na orange resp. na všetky siete.Da sa to nejak či musim ist do servisu nejakeho ?
    ....keď ti zoberie O2 kartu, tak nie je blokovaný v tom prípade je odblokovaný na všetky siete...aj na Orange
    Naposledy upravil alla66 : 10.06.11 at 19:12

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    O2 predsa neblokuje zariadenia na svoju SIM... Navyse Samsung Omnia 2 ma operacny system Windows Mobile 6.5 a ten sa pokial viem ani neda blokovat na konktreneho operatora.. A ak nahodou hej, staci ti preflesovat ROM-ku a mas to vyriesene....

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    dalid, kde vidíš, že má mobil z O2?

    majky2539 je offline (nepripojený) majky2539

    majky2539
    sak neblokuje.. ale bol z t.mobilu ..a cem do ho dat orange kartu .. nejaky programik na odblokovanie alebo dačo take by som potreboval

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    majky2539 Pozri príspevok
    nemam momentalne lebo som zabudol hesla a zakodoval ich ale potom dam vediet..

    ....aké heslo alebo kódovanie? Ak na tel. Samsug omnia 2 používaš O2 kartu, tak ti stopercentne bude fungovať i Orange číslo.
    Naposledy upravil alla66 : 10.06.11 at 21:04

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    majky2539 Pozri príspevok
    Zdravyčko..nevie mi niekto poradit ako by som si odblokoval mobil ? je na o2 a
    t-mobile a potreboval by som ho odblokovat na orange resp. na všetky siete.Da sa to nejak či musim ist do servisu nejakeho ?
    Na nete su dostupne stranky pre samoodblokavanie. Je to vlastne system debrandingu. Za určity popoplatok (napr.kreditnou kartou) budeš mať pristupny download a on line preflashovanie firmware v mobile. Mobil po preflashovaní bude akceptovať všetky typy SIM kariet.
    Skus to vyguglovať, ja som iba tak v rychlosti: http://www.fonefunshop.co.uk/Unlocking/debrandpacks.htm

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.