Zavrieť

Porady

mám plán, ako ďalej

Zdravím všetkých na porade... prosím o poradu resp. postačia mi aj užitočné inf. Komentáre a všetko možné J
Už aj ako v nadpise som napísal „mám plán, ako ďalej“ jedná sa o plán, ktorý by som chcel uskutočniť
V krátkosti o pláne.........
Jednalo by sa o dvoch budovách, ktoré som si vyhliadol a prerobiť ich na byty . – v našom meste je dosť veľký dopyt o malých resp. 2- izb. bytoch.
Budovy sú v uzatvorenom prostredí+ je tam krásny park, v blízkosti sú garáže resp. budova, ktorá by sa dala prerobiť na garáž. Tieto budovy sa nachádzajú v areáli bývalej nemocnice.
Budovy nevlastním (bohužiaľ, mal by som to o polovicu ľahšie – dobrý podnikateľský plán , úver, a ideme nato)

Nie som typ človeka, ktorý chce dostať za nápad peniaze a dosť. Práve že naopak, chcem v tom robiť, chcem to celé riadiť od začiatku až po ukončenie...
A čo presne potrebujem, hľadám?? ....finančné prostriedky na realizáciu môjho plánu... investora, tichého spoločníka, resp. poraďte mi!!!! privítal by som aj samozrejme človeka, ktorý by mi bol ochotný poradiť, keď budem potrebovať... mám len 23r tak, že skúseností nemám príliš veľa, ale zas na druhej strane mám chuť, isť za svojim cieľom a uskutočniť svoje plány.....hore napísaný je len jeden z mnohých...

Vopred ďakujem za každý príspevok...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    mám plán, ako ďalej

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.