Zavrieť

Porady

pomoc s bakalarkou

Čaute, chcela by som sa spýtať či by mi niekto nepomohol s vypracovaním bakalarskej práce, tému mám vybratú, len neviem ako budem bud. šk. rok stíhať, tak by som ju chcela začať robiť už teraz cez prázdniny. Tak ak máte s písaním práce z pedagogiky skusenosti a chceli by ste si takto privyrobiť... ale len seriózne, nestojím o vyhodenie!!!! Vopred ďakujem Krtušo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    krtuso Pozri príspevok
    Čaute, chcela by som sa spýtať či by mi niekto nepomohol s vypracovaním bakalarskej práce, tému mám vybratú, len neviem ako budem bud. šk. rok stíhať, tak by som ju chcela začať robiť už teraz cez prázdniny. Tak ak máte s písaním práce z pedagogiky skusenosti a chceli by ste si takto privyrobiť... ale len seriózne, nestojím o vyhodenie!!!! Vopred ďakujem Krtušo
    nestojíš o vyhodenie? a týmto si o to náhodou nekoleduješ??

    krtuso je offline (nepripojený) krtuso

    krtuso
    Ale, ale čo tak zhurta? Ja si robím školu, kvôli zamestnaniu a nie že by som chcela učiť Vaše deti - o to naozaj nestojím a myslím, že ani tie deti nie. Takže či tu bakal. urobim sama, alebo mi niekto pomôže...veľké dopady na spoločnosť to mať nebude. A ja istú predstavu o obsahu bakalarky mám, len by som chcela s teoriou "helfnúť", takže ak sa niekto nájde, čo s tým nebude mať etický problém...budem len rada ak sa ozve
    Pozdravujem Vás! Ešte je to aktuálne? Rád pomôžem, ak to bude v mojich silách. poprosím o email kontakt na vás a je tu možnosť dohodnúť sa bližšie takto. Tak zatiaľ toľko.

    Pekný deň želám!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.