Zavrieť

Porady

Kozmodisk

Dobrý deň,
podelí sa prosím niekto so skúsenosťami s kozmodiskom?
Ďakujem vopred za Vaše názory.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Nie je to žiadny zázrak, ako ho opisujú v reklame. Ústup
    potiaží nenastáva po pár minútách, ale po pár dňoch, možno niekedy
    ani vôbec. Záleží od toho, aký je nález na chrbtici. Ja osobne
    keď som ho nosila pravidelne každý deň, som sa cítila lepšie asi o 20 %. Nedá sa to presne povedať, možno Tebe zaberie lepšie.

    travina je offline (nepripojený) travina

    travina
    Terezamaria - ďakujem. Ani ja neberiem vážne to reklamované nadšenie ale susedke, ktorá má problémy s chrbticou, bedrovou časťou, nedávno ortopéd predpísal zdravotnú pomôcku a bolo to čosi podobné kozmodisku. Tak ma napadlo že asi na tom niečo bude. Nečakám, že mi kozmodisk "vylieči", to čo už mám na chrbtici dobabrané. Mňa bolí chrbát a kríže keď robím dlhšie v záhradke a myslím že možno s kozmodiskom by bola pohoda.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Ja zvyknem používať ten na bedrovú časť , nie ten dlhý na celú chrbticu. A mám dobré skúsenosti. Ako ma sekne v krížoch, okamžite si ho nasadím, aj v ňom v noci spím a kríže sú ráno dobré. Zatiaľ sa mi ešte nestalo, že by mi nepomohol...

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Nemáš možnosť si ho vyskúšať ? Ja som ho najprv odskúšala a potom som si ho až kúpila.

    travina je offline (nepripojený) travina

    travina
    DanielaSĽ - nemám, ale ja som dlhšie už viacmenej rozhodnutá si ho kúpiť, tak ma potešilo, že ho prvé ohlasy nezatratili. Vychádzam z toho, že keď mi vnučka len zľahka prejde rúčkou po unavenom chrbte, je to úplná polahoda a tak myslím bude pôsobiť aj kozmodisk, ako jemná masáž, nečakám žiadne zázraky. Takže kým si nájdem poriadneho maséra /tu by mal byť smajlík, ale neviem ho vložiť/, pomôže kozmodisk.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    .. jáj, buchač sa nezaprie ...

    ja som ešte dávno kúpila mamke ako darček ... ale nechcela ho, že ju "chladí" .. ja som vyskúšala ten bedrový .. a pomáhalo mi to.
    ten dlhý potom používal švagor .. a nevedel si vynachváliť .. mal veľmi vážne problémy s chrbticou
    Fakt neviem, čím to bolo .... uvažovala so o tom, že medzi nimi bol veľký výškový rozdiel .. a možno to obidvom správne "nemasírovalo" ..

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Katy a R Pozri príspevok
    .. jáj, buchač sa nezaprie ...

    ja som ešte dávno kúpila mamke ako darček ... ale nechcela ho, že ju "chladí" .. ja som vyskúšala ten bedrový .. a pomáhalo mi to.
    ten dlhý potom používal švagor .. a nevedel si vynachváliť .. mal veľmi vážne problémy s chrbticou
    Fakt neviem, čím to bolo .... uvažovala so o tom, že medzi nimi bol veľký výškový rozdiel .. a možno to obidvom správne "nemasírovalo" ..
    ... a možno to bolo rozdielnym placebo efektom...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ahoj!

    Volám sa " buchač " .

    Kozmodisk nosím od vtedy , čo som si dodrbal chrbát na Total Gyme...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...pani Milena z Minibazáru - skúsenosti ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.