Zavrieť

Porady

v IE sa mi nezobrazuje moje logo .swf (flash)

Ahojte,
moja stranka www.freightland.eu V IE nezobrazuje flash, v mozile a opere to ide v pohode. Prosim o radu ako to mam opravit. Jednoduchu, niesom profesional.
Moja druha otazka, ako mam urobit, aby sa dalo bez problemov stahovat .pdf, aj stym mam problem na tej istej stranke.
Dakujem
Andrej
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek Juraj Tlach
V IE9 to treba povoliť. A čo konkrétne chceš stiahnuť? Ako pdf? Hoď link...kde to je?! Čo ti vlastne nejde so sťahovaním...je to tvoj súbor, kde je uložený, si ty poskytovateľ súboru, keď tvoja stránka, potrebuješ príkaz...čo vlastne nejde?

marek.sarvas je offline (nepripojený) marek.sarvas

Vylúčený člen marek.sarvas
Pozeral som sa na tú stránku, nebolo by lepšie celé to prekopať na CMS Joomla ? A mal by si po problémoch.

ethan123 je offline (nepripojený) ethan123

ethan123
Juraj Tlach Pozri príspevok
V IE9 to treba povoliť. A čo konkrétne chceš stiahnuť? Ako pdf? Hoď link...kde to je?! Čo ti vlastne nejde so sťahovaním...je to tvoj súbor, kde je uložený, si ty poskytovateľ súboru, keď tvoja stránka, potrebuješ príkaz...čo vlastne nejde?
Ano je to moja stranka a ked tak upnem pdf pre klientov, tak sa to neda stiahnut. Nejde len o moj IE, ale celkovo to nefrci na IE. Ten flash je priamo pod vrchnými tlacitkami. Dik

ethan123 je offline (nepripojený) ethan123

ethan123
marek.sarvas Pozri príspevok
Pozeral som sa na tú stránku, nebolo by lepšie celé to prekopať na CMS Joomla ? A mal by si po problémoch.
Skusam stiahnut joomla.. Nepoznam to tak potom dam vediet.
Zatial dik

ethan123 je offline (nepripojený) ethan123

ethan123
Tak, Flash som vyriesil, teraz este pdf. Keby mal niekto radu, tak dakujem.
Andrej

ethan123 je offline (nepripojený) ethan123

ethan123
Uz som vyriesil aj pdf-ko.. mal som v oboch pripadoch len malu chybu v texte zdroju. Dakujem
Andrej

v IE sa mi nezobrazuje moje logo .swf (flash)

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.