Zavrieť

Porady

OCUVITE

Cele dni pocuvam reklamy v radii, ake je dolezite, aby sme uzivali tento vyzivovy doplnok. Mate s jeho posobenim niekto nejake skusenosti? Dokonca ho odporucaju aj ocni lekari.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    durisovad Pozri príspevok
    Cena lieku je na internete. Mna by zaujimalo, ci pomohol a ako. Ze lekari odporucaju kadeco, za co maju provizie, mi je viac ako jasne.
    Ja som ich užívala asi osem rokov. Sú drahé, ale bez nich by som už musela nosiť okuliare.Teraz užívam Ocutein forte.Je lacnejší a má vyšší obsah luteinu. Ocuvite má obsah luteinu 5 mg, ocutein 15 mg. Cena cca 16,50€ za 75 ks toboliek - je to zvýhodnené balenie( 16 tob.zdarma v akcii).

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Takze treba jest mrkvu a zrak by mal byt v poriadku. Umele vitaminy velmi nemam rada. Podla mojho nazoru su taketo pripravky vyrabane a s uspechom predavane preto, lebo sme lenivi ocistit si a zjest zeleninu a ovocie v prirodzenej forme.
    Do zdravia oci sa oplati investovat. Ja som ho brala tiez, je dobry, ked niekto trpi sedym zakalom. Ale je to len doplnok stravy a zrak nevylieci. O svoj zrak sa treby starat, jest ovocie a zeleninu, nepozerat stale do televizora ci pocitaca, v lete nosit okuliare a chodit na preventivne prehliadky. Ocuvite je odskusany pripravok. Ale su aj lacnejsie pripravky na zrak.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Dáška, užívala som ho na doporučenie očného lekára. Dá sa volne kúpiť v lekárni, je dosť drahý (presnú sumu si nepamätám)

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Cena lieku je na internete. Mna by zaujimalo, ci pomohol a ako. Ze lekari odporucaju kadeco, za co maju provizie, mi je viac ako jasne.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Dáška ja ho musím brať ..mám problém a hrozí z neho ešte väčší..takže dvaja očiari nezávisle od seba mi ho doporučili brať...pravidelne a doživotne....

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ked to ocni lekari doporucili, preco ti to nedali na recept? Ak to povazuju za liek, ak ti to ma pomahat a si poistena, mala by si to mat na lekarsky predpis a nie za to platit tazke peniaze.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Lebo bohužiaľ nie všetko je na recept..a to nie je vina lekárov.....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Danka, vraj už je niečo novšie a lepšie - Volá sa to Avilut - v máji som dostala do ruky leták od očného ...

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    durisovad Pozri príspevok
    Takze treba jest mrkvu a zrak by mal byt v poriadku. Umele vitaminy velmi nemam rada. Podla mojho nazoru su taketo pripravky vyrabane a s uspechom predavane preto, lebo sme lenivi ocistit si a zjest zeleninu a ovocie v prirodzenej forme.
    no neviem,ako by som do seba dostala tie minerály,ktoré užívam proti návalom

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    DanielaSĽ Pozri príspevok
    Lebo bohužiaľ nie všetko je na recept..a to nie je vina lekárov.....
    a bude ešte horšie...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Gina Er Pozri príspevok
    a bude ešte horšie...
    Prečo tak pesimisticky? dá sa to povedať aj optimistickejšie, " dobre už bolo"

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Nie je nejaky liek, ktory je na predpis a ktory by nahradil ten drahy vyzivovy doplnok? Podla mojho nazoru je to necitlivy hyenizmus firmy, ktora to vyraba a ktora urcite motivuje lekarov, aby ho odporucali. Vyuzivaju biedu ludi, ktori su chori a ktori sa nevedia branit.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    Tweety Pozri príspevok
    Prečo tak pesimisticky? dá sa to povedať aj optimistickejšie, " dobre už bolo"

    smejeme sa,ale je to skôr do plaču......

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    durisovad Pozri príspevok
    Nie je nejaky liek, ktory je na predpis a ktory by nahradil ten drahy vyzivovy doplnok? Podla mojho nazoru je to necitlivy hyenizmus firmy, ktora to vyraba a ktora urcite motivuje lekarov, aby ho odporucali. Vyuzivaju biedu ludi, ktori su chori a ktori sa nevedia branit.
    celý farmaceutický priemysel je založený na tom,aby lieky pacientov neliečili,ale udržiavali v danom stave.keď vyzdravieš,nepotrebuješ lieky a oni nemajú zisky...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.