Zavrieť

Porady

antikoncepcia

dobry den, chcem sa podeliť o skusenost .. 3roky som brala antikoncepciu YADINE lekarka mi odporučila skusiť nove ,,genetikum,, yoadine -Karhla. Ako som ju začala uživať po 9dnoch sa mi vyhodili 2-3opari na perach doktorka povedala že to nie je s liekov ,ale kedže sa mi to vyhadzovalo stale dokola a skoro vždy v rovnakom dni od začania uživania noveho balenia ,uznala že to može liekmi. uživala som ju asi 3 mesiace pribrala som (a stravujem sa rovnako ) a hlavne dali sa mi krčove žili . Doktorka povedala zmena späť na YADINE ,len ja sa obavam čo bude .. tak zatial som mesiac bez liekov a pozorujemm co sa zmeni opary zmizli ,,prsia zadok ostali,, .. aky mate vy nazor?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    patalia je offline (nepripojený) patalia

    Obycajna studentka plna snov a ambicii ...viac patalia
    Moj nazor je, ze antikoncepcia je fajn pokial nesposobi ziadne vedlajsie ucinky, ALE! je to hazard s hormonmi a ludskym telom. No asi ta "antika" YADINE, by nemala robit ziadnu sarapatu, ked ste na nu reagovali dobre, ale stale je to len risk a zisk... Asi je to len Vas ci sa do toho date. V kazdom pripade vela stastia

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    nemyslím si,že nová HAK má vplyv na opar, ten sa robí z niečoho úplne iného...
    báť sa nemusíš normálne ju môžeš užívať ďalej tú ktorú chceš.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.