Zavrieť

Porady

spp okná

Dobrý deň,
určite ste počuli práve prebiehajúcu reklamu na exluzívnu zľavu na okná v spolupráci s spp, dnes mi poslali ponuku (mimoch. po 6 dnoch) a čo sa dalo čakať, čistý ošmek. Navýšili cenu okna a potom z nej akože dali tú exluzívnu zľavu 50%. tak ma to rozčulilo, čo sa tu deje nie je normálne. Mala som už 3 cenové ponuky vypracované od roznych dodavateľov, ktoré sa + /- zhodovali, možno keby ich nemám tak sa nechám dobre ogabať. Ja lenže aj takáto skúsenosť, ktorá ma maximálne vytočila.
Dvakrát meraj a raz rež......
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misstka je offline (nepripojený) misstka

    misstka
    som si myslela že to tak bude. to je tak isto ako zo zľavami na okná u ostatných výrobcov plastových okien, ak majú napríklad 50 percentnú zľavu tak cena za okná bude rovnaká ako vtedy, kedy nemali žiadne zľavy, lebo tá zľava je vymyslená a len dajú nereálnu pôvodnú cenu.

    Miloš+ je offline (nepripojený) Miloš+

    Miloš+
    Za 6 dní? To v tvojom prípade bola priam raketová rýchlosť, mne robili cenovú ponuku 3 týždne. A cena? Nebola zlá, ale dostal som aj výhodnejšie ponuky.

    matteo je offline (nepripojený) matteo

    som len obycajny clovek, manzel, rodic, zamestnanec, platiaci dane, umyvam si zuby, chodim spat neskoro a mam rad bryndzu a acidko ...viac matteo
    Ja som si tiez nechal vypracovat cenovu ponuku od firmy, ktora na tejto "akcii" spolupracuje. Ponuku som dostal na druhy den a cena bola na prvy pohlad oproti ostatnym neakciovym vyrobcom velmi zaujimava. Dnes rano som s nimi takmer spisal objednavku a zmluvu, ale (nastastie) som nemal so sebou hotovost na zalohu a fakturu za plyn. Dnes poobede mi totiz prisli dalsie dve ponuky od dalsich neakciovych vyrobcov a ajhla, cena je cca o 13€ nizsia aj bez akcie ako uz "akciovych" okien. Takze asi tak Akoze cenovy rozdiel to nie je velky, ale aspon vidno ako ludi namotavaju na rozne vyhodne "akcie". Mam sto chuti napisat o aku firmu sa jedna!
    Naposledy upravil matteo : 23.06.11 at 21:45 Dôvod: chybajuce slovo

    matteo je offline (nepripojený) matteo

    som len obycajny clovek, manzel, rodic, zamestnanec, platiaci dane, umyvam si zuby, chodim spat neskoro a mam rad bryndzu a acidko ...viac matteo
    AROW Kosice... inak kompletny zoznam participujucich vyrobcov okien je na stranke SPP. Je to excelovska tabulka, da sa stiahnut, ale neviem tu dat link

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.