Zavrieť

Porady

mzdový program SAP

Ahojte,
robí, alebo robil niekto v mzdovom programe SAP?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Mam s tym dost skusenostiaj ja, ale co sa tyka ovladatelnosti, nie je to take uplne jednoduche a porovnatelne s programami, ktore su specialne vyvijane na slovenske (ci ceske) pomery.
SAP je medzinarodny program a teda je hodne vseobecny.
Zavisi od firmy, nakolko ho ma modifikovany a prisposobeny, ale v standarde je ovela chudobnejsi najma v reportingu ako Softip, Datalock, Hour, Olymp,..

Cize podla urovne implementacie to moze (ale aj nemusi) byt taky krok do stredoveku
Ale zasa, vsetko sa da naucit a kedze mas vela skusenosti ako mzdarka, prides do toho rychlo.

evire je offline (nepripojený) evire

som zena -:))) evire
Pekny den,
ja pracujem v Sap -- neviem co Vas konkretne zaujíma
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
katkaeli Dobry den. Este pracujete so SAPOM? Som zaciatocnik. Pracujem len 2 tyzdne a potrebovala by som nahodit opatovne zaradenie zamestnanca do PPV. Našla som uz v opatreniach aj tuto moznost no nechce ma pustit dalej ako po IT0008. Prosim o radu...vopred dakujem
ivka70 Poloz si samostatnu otazku, kladies otazku v komentari (co je proti pravidlam porady) a oslovujes niekoho, kto tu pol roka nabol....
katkaeli Prepačte...už som tu dlho nebola...nebude sa to uz opakovat. Pekny den
  zbaliť

srska je offline (nepripojený) srska

srska
mzdarka renca Pozri príspevok
..... tak sa mám na čo tešiť

milujem výzvy
tuto je zopár basic tutorials stiahni a rozbaľ + spusti vo ff

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Urcite je kopec ludi, co robia mzdy v SAP.
SAP na mzdy pouziva napr. VsZP, Ministerstvo vnutra. Ikea, Kaufland, ..... atd.

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

mzdarka renca
ivka70 Pozri príspevok
Urcite je kopec ludi, co robia mzdy v SAP.
SAP na mzdy pouziva napr. VsZP, Ministerstvo vnutra. Ikea, Kaufland, ..... atd.
to viem Ivka a ďakujem za záujem, ale potrebujem niekoho konkrétneho, čo by bol ochotný so mnou spôsob a prácu v tomto softe konzultovať, alebo pri obrovskom šťastí, keby som mohla vidieť na vlastné oči systém tohoto programu, mne stačí len pol hodinka a manuál, nakoľko si stále myslím, že všetky mzdové programy sú na jedno kopyto (ovládam Softip, Datalock, Hour, Olymp,...) len s menšími kozmetickými zmenami a inými kódmi pri nahrávaní zmien do softu .

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

mzdarka renca
evire Pozri príspevok
Pekny den,
ja pracujem v Sap -- neviem co Vas konkretne zaujíma
v podstate všetko, nakoľko som dostala výhodnú prac. ponuku, ale podmienka je ovládanie tohoto programu. Isto máte skúsenosti aj s iným mzdovým programom, tak by som pre začiatok potrebovala len info, resp. v čom je iný tento program a či je ľahko ovládateľný (mám na mysli prehľadnosť).

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

mzdarka renca
ivka70 Pozri príspevok
Mam s tym dost skusenostiaj ja, ale co sa tyka ovladatelnosti, nie je to take uplne jednoduche a porovnatelne s programami, ktore su specialne vyvijane na slovenske (ci ceske) pomery.
SAP je medzinarodny program a teda je hodne vseobecny.
Zavisi od firmy, nakolko ho ma modifikovany a prisposobeny, ale v standarde je ovela chudobnejsi najma v reportingu ako Softip, Datalock, Hour, Olymp,..

Cize podla urovne implementacie to moze (ale aj nemusi) byt taky krok do stredoveku
Ale zasa, vsetko sa da naucit a kedze mas vela skusenosti ako mzdarka, prides do toho rychlo.
..... tak sa mám na čo tešiť

milujem výzvy
Iveta Matlovičová
ahoj všetkým, prosím poradiť - úplne jednoduchý návod, ako mám vytiahnuť zo SAPu, že zamestnanec XY má platový tarifu xy eur (potiaľ viem), ale že posledná úprava platovej tarify platí od dd.mm.rrrr - od konkrétneho dátumu (Plat nahrávam v IT 8),

ako tam dostať ten dátum ?
ďakujem

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.