Zavrieť

Porady

Strecha

Som z okresu LV a živnostník z Horše mi vymieňal krytinu na streche. Strecha mi teraz zateká z vnútornej strany. Reklamácie u živnostníka nepomohli. Súdiť sa asi nemá zmysel, lebo nemá na seba napísaný žiadny majetok. Hľadám teda niekoho kto by vedel odstrániť túto závadu. Poraďte mi prosím.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Musíte lepšie popísať závadu najlepšie aj s fotografiami.Niekedy to býva úpná prkotina a dokáže to odstrániť aj sám majiteľ ,niekdy sa zhadzuje celá krytina.

    VARJONOK je offline (nepripojený) VARJONOK

    VARJONOK
    Bola použitá strešná krytina Benders, dvojité S. A ten čo mi to robil si myslí, že je zlá krytina a dodávateľ zase že je zlé latovanie. Skúšali aj na kúsku strechy prelatovať, ale vôbec to nepomohlo. Tak zháňam niekoho kto sa v tom vyzná, lebo neviem čo s tým ďalej.
    Foto 011.jpg  

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    musíte dať fotografie z exteriéru pokiaľ je možné aj z interiéru.Môže byť vadná krytina.

    VARJONOK je offline (nepripojený) VARJONOK

    VARJONOK
    Len tu je ten problém, že mne tú krytinu dodal živnostník čo mi robil strechu. Firma od ktorej ju bral skrachovala a mne teraz nechce uhradiť škridlu ani ju vymeniť za inú. Proste ťahá čas.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.