Zavrieť

Porady

podklady pre kontrolu platieb poistného na VZP

Ahojte,

v pondelok máme kontrolu platieb poistného, celý deň chystám podklady a myslím, že konečne mám všetko, až na hromadné oznámenia.. Neviem čo presne tým myslia, keďže kontrolujú obdobie od 09/2005.. Vo firme máme Pohodu, ale len od 09/2009, odvtedy si ich možem vytlačiť mesačne, ale predtým evidované neboli, len v zložkách zamestnancov pri prihlásení a odhlásení.. Myslíte, že im to bude stačiť? Nikdy som kontrolu neabsolvovala, pracujem tu len pár týždňov, nemáte s tým niekto skúsenosti?

Ďakujem!

Monika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    J+K je offline (nepripojený) J+K

    J+K
    Nikdy nestihnú skontrolovať každý jeden doklad. Ak aj niečo nemáš pripravené nevadí, v prípade, že budú niečo potrebovať, vypýtajú si a verím, že počkajú, kým to nájdeš. Ak budú vidieť nejaký nedostatok v hromadných oznámeniach, určite povedia meno zamestnanca a potom sa ľahko vyhľadá potrebný doklad v zložke.

    Väčšinou sa mi stáva, že kontroly spravidla prezrú rekapitulácie miezd, skontrolujú výpočet odvodu, pokiaľ je správny, tak im toho veľa na kontrolovanie netreba .

    Neboj sa, určite kontrolu zvládneš

    podklady pre kontrolu platieb poistného na VZP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.