Zavrieť

Porady

ako poslať MV do VšZP - súrne

Prosím som už zúfalá, nie som zrovna technický typ, ale i tak musela som sa zaregistrovať do VšZP na mesačný podávatnie výkazov. No a tu je môj problém!!! Keď sa dám do kolonky za platiteľa, tak mám tu všelijaké blbosti, no nikde nevidím podávanie výkazov, tak ako je to v SP. Neviem prečo to urobili tak komplikovanie, nehovoriac o certifikátoch. Prosím pomôže mi niekdo a dá mi lopatistický návod kde kliknúť, aby som ten MV vytvorila???? ďakujem... a tak pekný víkend to mohol byť....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Klikni na podacie miesto
    Potom klikni na podanie
    Potom klikni na prehladávanie = predtým si nahraj MV na USB alebo do nejakého súboru v PC (to je jedno) a v prehladávaní si najdi MV v tomto súbore a už ťa to bude viesť.
    To je klik na vlož, podpísať atď, neviem ako je to všetko tam z pamäti

    kimart je offline (nepripojený) kimart

    kimart
    moc pekne ďakujem, tápala som stále v kolónke pre platiteľov, už to mám, no zabudla som to uložiť na USB, nejde to potom vytlačiť tak ako napr. v SP? ešte raz moc pekné díky

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Také tlačivo ako je papierové nie je, ale podobné, kde máš aj zamestnancov s odvodmi, ale stačí vytlačiť potvrdenie a ja si k tomu prikladám z Olympu kde robím mzdy tlačivo aké je v papierovej forme na VšZP

    mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

    mizu24
    Ja to netlačím, lebo mi to nejde. Vždy mi vybehne hláška, že windows zablokoval nejaký program a popritom som si všetko nastavovala podľa návodu.

    mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

    mizu24
    no je to XP a som s ním maximálne spokojná, stále lepšie ako Vista, ale problém je v tom, že pri nastavovaní bezpečnosti pre VšZP som musela asi zakliknúť niečo, čo sa mu nepáči. Nik iný nemá problém s tlačou MV alebo potvrdenky?

    JM1968 je offline (nepripojený) JM1968

    JM1968
    ja som asi pred 2 mesiacmi mala problémy, potom som sa prihlásila a tlačila cez mozillu, nie cez explorer, ale výkazy mi akceptovalo len cez explorer...

    ako poslať MV do VšZP - súrne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.