Zavrieť

Porady

investicia do diamantov, co vy na to?

co si myslite o investiii do diamantov cez oficialnych obchodnikov?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    No, pri prípadnom celosvetovom hladomore je i osolený diamant s prepáčením na.......

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Halli, pepsikova, Stefan2005, Marína
    Otázka, nie odpoveď (1)
    3

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    podľa mňa sú to umŕtvené peniaze, ktoré nezarábajú... potrebuješ veľa peňazí na kúpu diamantov od oficiálneho obchodníka a potom keď sa ich chceš zbaviť zas len cez oficiálneho obchodníka...

    ak investovať tak do niečoho čo bude na seba zarábať a prípadne ak to bude treba predať tak aby si nebol obmedzený len na oficiálneho obchodníka napr. kúpiť garsonku a prenajať ju... investícia cca 60 000 € mesačne vynesie cca 350 - 400 € a keď treba tak sa môže predať hoc akému záujemcovi a nie len obchodníkovi...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    mona091 Pozri príspevok
    no stale je lepsi pripad, ak mam suter a vymenim ho za chleba,m ako ked nema nic, a nema za co ten chleba ZISKAT....

    Kto by už menil cenný chlieb za bezcenný šuter? - o tom bol môj hladomor

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ak mas par milionov, je to dobra investicia. Cena diamantov za posledne obdobie udajne vzrastla o viac ako 50 %.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    durisovad Pozri príspevok
    Ak mas par milionov, je to dobra investicia. Cena diamantov za posledne obdobie udajne vzrastla o viac ako 50 %.
    a keď v jar príde k moci nejaký nový mambagwe, tak vzrastie ešte viac

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    ked si vezmes ze 1 karat diamantu o velkosti (mm) 6.29x6.34x4.02
    stoji okolo 20 000€ tak potrebujes hodne penazi

    samozrejme napad dobry ale je to pre tych "bohatych" ludi,
    investovanie je bezpecne a da sa povedat ze nemozno stratit na hodnote, jedine ze by objavili velikanske nalezisko novych diamantov!

    pozri aj sem http://www.schwartz.sk/

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Paula Pozri príspevok
    No, pri prípadnom celosvetovom hladomore je i osolený diamant s prepáčením na.......
    Pauluška máš pravdu, tak ja idem investovať do kvalitného spánku a predtým si dám ešte pohár čistej pramenistej slovenskej vody nad zlato ..diamaty, to nie je moja parketa

    ...dala som mimo, žeby video kvôli tomu nespal dnes

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    Halli Pozri príspevok
    Pauluška máš pravdu, tak ja idem investovať do kvalitného spánku a predtým si dám ešte pohár čistej pramenistej slovenskej vody nad zlato ..diamaty, to nie je moja parketa

    ...dala som mimo, žeby video kvôli tomu nespal dnes

    mona091 je offline (nepripojený) mona091

    mona091
    - s garsonkou (nehnutelnostou akoukolvek) mas aj naklady, o ktore sa t ti znizuje vynos,
    - diamant je bez dalsich prevadzkovych nakladov
    - a mstaci investicia od 10000,-€ a suter mas v ruke, aj s papierom

    mona091 je offline (nepripojený) mona091

    mona091
    volatilita diamantu je mala, v casoch krizy cena obmedzenych zdrojov stupa, a pride cas, kedz komodita v prirodnom stave uz nebude

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    mona091 Pozri príspevok
    juj, a ake nebezpecne su tie bane, tam by som veru nechcela robit

    a nepamatas na tych mexickych banikov? teda myslim ze to bolo v mexicu

    ako hviezdy sa z nich stali

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    mona091 Pozri príspevok
    volatilita diamantu je mala, v casoch krizy cena obmedzenych zdrojov stupa, a pride cas, kedz komodita v prirodnom stave uz nebude
    no to máš síce pravdu, avšak v čase krízi budú ľudia skôr potrebovať prežiť a uspokojiť si vlastné potreby a šuter im bude naprd...
    a myslím, že či bude alebo nebude takýto šuter volne na trhu väčšina ľudí oželie

    mona091 je offline (nepripojený) mona091

    mona091
    Ice dive Pozri príspevok
    no to máš síce pravdu, avšak v čase krízi budú ľudia skôr potrebovať prežiť a uspokojiť si vlastné potreby a šuter im bude naprd...
    a myslím, že či bude alebo nebude takýto šuter volne na trhu väčšina ľudí oželie
    no stale je lepsi pripad, ak mam suter a vymenim ho za chleba,m ako ked nema nic, a nema za co ten chleba ZISKAT....

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    mona091 Pozri príspevok
    no stale je lepsi pripad, ak mam suter a vymenim ho za chleba,m ako ked nema nic, a nema za co ten chleba ZISKAT....
    no len otázka, je či bude niekto, kto ten šuter bude po tebe chcieť... či nebude potom už niečo iné cennejšie, napríklad zapaľovač na zapálenie ohňa...
    Investícia do diamantov môže byť zaujímavá... ale treba si poriadne preštudovať niele základné veci ... napr. dôležité sú 4C diamantov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.