Zavrieť

Porady

prosim vas surne o radu

3mesiace som pracovala na dohodu teraz mam pracovnu zmluvu na neurcitu ako opatrovatelka bez skusobnej doby ale na soc.som nebola zaregistrovana.da sa zaregistrovat a odvadzat dane aj dodatocne a tu dlznu sumu vyplatit?dakujem za radu.je to velmi dolezite pre mna este raz dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    evelin123 Pozri príspevok
    mam zmluvu podla ZP od piatka ale bez skusobnej doby uz na neurcito ale predtym som mala tu dohodu a vtedy som nebola prihlasena na SP.da sa to este prihlasit.potrebujem totizto uver od nebankovky a neviem ci si oni soc.overuju alebo nie.Lebo zmluvu mam na dobu neurcitu ale plati od piatka.ci to nebude nejaky problem
    Ak si počas dohody nebola prihlásená na SP, tak išlo o čiernu prácu. Za toto môže dostať zamestnávateľ pokutu od inšpektorátu práce. Dodatočne sa to nedá prihlásiť.

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    evelin123 Pozri príspevok
    a ak mam tu pracovnu zmluvu na neurcito bez skusobnej doby a bude riadne zahlasena na socialke bude to nejaky problem ze mi uver neschvalia?
    Pri podpisovaní PZ ti zamestnávateľ nemusí dať skúšobnú dobu.
    Ak ti úver neschvália, bude to možno preto, že máš nízky príjem, banky si zvyknú overovať odvody na SP, či tak robia aj nebankovky, to neviem.

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    evelin123 Pozri príspevok
    ano viem ze nemusi byt skusobna doba,ale nebudu vyzadovat ze musim robit 3mesiace najmenej?
    Skús sa spýtať, aké majú podmienky, aby poskytli úver.
    A tiež by som si peniaze od nebankovky nepožičiavala.

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    evelin123 Pozri príspevok
    3mesiace som pracovala na dohodu teraz mam pracovnu zmluvu na neurcitu ako opatrovatelka bez skusobnej doby ale na soc.som nebola zaregistrovana.da sa zaregistrovat a odvadzat dane aj dodatocne a tu dlznu sumu vyplatit?dakujem za radu.je to velmi dolezite pre mna este raz dakujem
    Trošku chaotická otázka.
    Najskôr si pracovala na dohodu, teraz si podpísala pracovnú zmluvu. Myslíš tým, že ťa zamestnávateľ neprihlásil na SP?

    evelin123 je offline (nepripojený) evelin123

    evelin123
    lebo ja sama som z toho mimo.neprihlasil ma,v pondelok ma ide prihlasit je to zivnostnik a ja mu opatrujem deti teraz uz na dobu neurcitu,ale pracujem tam dokopy4mesiace.da sa to dodatocne na SP prihlasit??

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    evelin123 Pozri príspevok
    lebo ja sama som z toho mimo.neprihlasil ma,v pondelok ma ide prihlasit je to zivnostnik a ja mu opatrujem deti teraz uz na dobu neurcitu,ale pracujem tam dokopy4mesiace.da sa to dodatocne na SP prihlasit??
    ale to asi nemáš pracovnú zmluvu podľa ZP či ?

    evelin123 je offline (nepripojený) evelin123

    evelin123
    mam zmluvu podla ZP od piatka ale bez skusobnej doby uz na neurcito ale predtym som mala tu dohodu a vtedy som nebola prihlasena na SP.da sa to este prihlasit.potrebujem totizto uver od nebankovky a neviem ci si oni soc.overuju alebo nie.Lebo zmluvu mam na dobu neurcitu ale plati od piatka.ci to nebude nejaky problem

    evelin123 je offline (nepripojený) evelin123

    evelin123
    a ak mam tu pracovnu zmluvu na neurcito bez skusobnej doby a bude riadne zahlasena na socialke bude to nejaky problem ze mi uver neschvalia?

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    evelin123 Pozri príspevok
    a ak mam tu pracovnu zmluvu na neurcito bez skusobnej doby a bude riadne zahlasena na socialke bude to nejaky problem ze mi uver neschvalia?
    podmienky úveru si schvaľuje každá spoločnosť ... môžu byť rôzne

    .. ja osobne by som do nebankovky ani nešla

    evelin123 je offline (nepripojený) evelin123

    evelin123
    ano viem ze nemusi byt skusobna doba,ale nebudu vyzadovat ze musim robit 3mesiace najmenej?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.