Zavrieť

Porady

Čo s kútmi ?

Pekný deň prajem, mam 22 rokov a od detstva vysoké čelo, no teraz už aj výraznejšie kúty. Preto by som potrebovala poradiť, ktoré sú vhodné prípravky na rast vlasov v kútoch. Za odpoveď vopred ďakujem. Marcela
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Prajem pohodový deň, daná téma sa nachádza tu:

    http://www.porada.sk/gsearch.php?do=...061183c1a#1283

    maja je offline (nepripojený) maja

    maja
    Po pôrode som mala ja ja tento problém , užívala som Pantenol tabletky a aj šampón, dostať kúpiť len v lekárni. Mne to pomohlo, ale trvalo to asi pol roka. Kúty naspäť zarástli.
    Maja

    ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

    ErinErin
    Marcela11122 Pozri príspevok
    dakujem,no priamo na zenske kuty tam temu nevidim
    Ak vznikajú kúty v tak mladom veku u ženy, bolo by vhodné navštíviť lekára - nazačiatok dermatológa.

    ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

    ErinErin
    video1983 Pozri príspevok
    aky je rozdiel medzi zenskymi kutmy a muzskymi?
    U mužov je bežný typ plešatenia, ktorý začína v kútoch a pretiahne sa na plešinu. U žien by normálne kúty nemali vznikať,môže ísť o hormonálne či iné zmeny.Ale ak je zadávateľka po pôrode, tak je to normálne: Vlasy padajú v hrstiach, až vznikajú lysinky - ale to sa do roka spraví...
    lenze ja nemám az take kuty ako to byva u muzov, len mi to proste vadi..nedost ze mam vysoke celo este aj toto, preto som dufala ze existuje nejaky sampon ktory by aspon trochu pomohol
    Nemohli by ste mi prosim vás poslať odkaz ktorý to bol presne šampón, lebo je ich viac druhov. Ďakujem pekne

    ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

    ErinErin
    maja Pozri príspevok
    Po pôrode som mala ja ja tento problém , užívala som Pantenol tabletky a aj šampón, dostať kúpiť len v lekárni. Mne to pomohlo, ale trvalo to asi pol roka. Kúty naspäť zarástli.
    Maja
    Myslím si, že ak boli problémy s vlasmi po pôrode, upravilo by sa to aj samo. V tehotenstve totiž prestávajú vypadávať vlasy. Normálne vypadáva tak 30% vlasov, ale v tomto období sa to do veľkej miery zastaví. Po pôrode - asi tak do troch mesiacov sa sistuácia zase normalizuje a určitú dobu vlasy intenzívnejšie padajú = až vznikajú plešinky. Do roka od pôrodu sa to upraví. Toto je normálny fyziologický jav.
    Len zadávateľka neodpovedala, ći je po pôrode..?

    maja je offline (nepripojený) maja

    maja
    Súhlasím, len keď my ženy robíme "paniku" hneď keď sa problém objaví, možno by sa mi to upravilo aj samo... Mala som ten problém aj po operácii a tiež mi táto kúra pomohla.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.