Zavrieť

Porady

google fix

Riesim teraz reklamu na googli a nasla som nejaky program google fix, stretli ste sa s tym? je to od 7,70 eur mesacne, pozicia 4-8, potom od 14 eur pozicia 1-3. Vraj je tam neobmedzeny pocet klikov
Poznate to? oplati sa to? Ak mozete, tak mi to skuste viac vysvetlit , je to cez stranku GOUP ( neviem,ci to tu smiem davat )
vdaka za reakcie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    7.70 za jeden vyraz (klucove slovo) aj to na najnizsich miestach v Adwords. Trosku malo na mutenie vody na internete. Celkovo cennik je postaveny zvlastne, zrejme cieleny na zacinajucich obchodnikov na nete. Skusenejsi sa obzru za vacsimi, spravidla drahsimi firmami.
    Na porovnanie davam ponuku inej agentury s velkymi referenciami:
    - zaplatíte čiastku 155 eur, ktorá bude použítá na správu kampane v Google AdWords a rozpočet na média
    - kampaň Vám budeme spravovať a optimalizovať, pokiaľ sa rozpočet 55 eur nevyčerpá
    - 1 produkt, 1 reklamná zostava, 2 reklamné texty
    - 5 - 15 kľúčových slov
    - jedna jazyková verzia
    - doba behu kampane - cca. 1 mesiac
    Sprava kampane: 100 eur/mesiac
    Kredit: 55 eur/mesiac

    Este by som zvazil spravu kampani vo vlastnej rezii.

    paulite je offline (nepripojený) paulite

    paulite
    Dakujem za reakciu,
    zvazujem vlastnu spravu na googli, ale nejako sa toho " bojim ". Som prave zacinajuci obchodnik a potrebovala by som poradit...ale platit za soravu kampane sa mi tiez nechce

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Nájdi si firmu, ktorá vytvorí kampaň. daj jej ju spravovať na 3 mesiace a potom preber tú kampaň od nich a už len budeš dopĺňať kredit. väčšina firiem prenecháva spravovanú kampaň, ktorá je dobre optimalizovaná a inzerent už nemusí nič robiť, len dopĺňať kredit...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ja som si to spravoval sam, dotiahol som to na celkom slusnu uroven, ale momentalne uz mi to robi firma, je to zase trosku na inej urovni, samozrejme treba dat pozor komu to das robit, a aj to nieco stoji tak sa priprav ze lacne to nebude.

    paulite je offline (nepripojený) paulite

    paulite
    ...bol by niekto ochotna hodit mi do sukromnej spravy firmu, ktoru by som mohla ako zaciatocnik oslovit?

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    no tak ja by som to na zaciatok asi skusil sam, pretoze ak nedas do toho 1000 eur za mesiac tak ti vacsi sa stebou nebudu ani bavit... a pozor ono to chvilu rozumej mesiace trva kym sa to ponastavuje tak nie je dobre menit kazdy tyzden inu agenturu.

    paulite je offline (nepripojený) paulite

    paulite
    Uz mesiac citam na internete clanky o google adwords, ale stale viac sa uistujem v tom, ze ak to urobim sama a bez skusenosti, tak na tom akurat prerobim. Neoplati sa to na nejake tri mesiace hodit odbornikom a potom trebars prevziat spravu kampane?

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    da sa aj sam ale samozrejme zalezi ako si to urobis aj firma ti to moze spravit zle, ono je to veda takze treba skusat upravovat menit a tak recept nenajdes asi nikde.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    paulite Pozri príspevok
    a ked si to urobim sama, tak aky kredit na zaciatok odporucas?
    na to sa neda odpovedat, u kazdeho individualne, ved chces podnikat tak o tomto je podnikanie na tieto veci ti nikto navod neda... navyse nemame ani zjadne info o co ide.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    paulite Pozri príspevok
    Uz mesiac citam na internete clanky o google adwords, ale stale viac sa uistujem v tom, ze ak to urobim sama a bez skusenosti, tak na tom akurat prerobim. Neoplati sa to na nejake tri mesiace hodit odbornikom a potom trebars prevziat spravu kampane?
    čo myslíš, kto píše tie články ?

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    camozzi Pozri príspevok
    7.70 za jeden vyraz (klucove slovo) aj to na najnizsich miestach v Adwords. Trosku malo na mutenie vody na internete. Celkovo cennik je postaveny zvlastne, zrejme cieleny na zacinajucich obchodnikov na nete. Skusenejsi sa obzru za vacsimi, spravidla drahsimi firmami.
    Na porovnanie davam ponuku inej agentury s velkymi referenciami:
    - zaplatíte čiastku 155 eur, ktorá bude použítá na správu kampane v Google AdWords a rozpočet na média
    - kampaň Vám budeme spravovať a optimalizovať, pokiaľ sa rozpočet 55 eur nevyčerpá
    - 1 produkt, 1 reklamná zostava, 2 reklamné texty
    - 5 - 15 kľúčových slov
    - jedna jazyková verzia
    - doba behu kampane - cca. 1 mesiac
    Sprava kampane: 100 eur/mesiac
    Kredit: 55 eur/mesiac

    Este by som zvazil spravu kampani vo vlastnej rezii.
    mne sa zdá 100 ku 55 zlý pomer .. pre nováčika možno ale časom každý pochopí !! asi !!

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    Dantess Pozri príspevok
    Nájdi si firmu, ktorá vytvorí kampaň. daj jej ju spravovať na 3 mesiace a potom preber tú kampaň od nich a už len budeš dopĺňať kredit. väčšina firiem prenecháva spravovanú kampaň, ktorá je dobre optimalizovaná a inzerent už nemusí nič robiť, len dopĺňať kredit...
    peťo máš čiastočnú pravdu ... ale len čiastočnú si myslím !

    ja upravujem svoje kampane /týždenne aj 2x/ a jednu som aj nechal asi 5 týždňov tak ... kredit sa minul taký istý a objednávok ani štvrtina ...

    aj tie kampane sa musia prispôsobovať "oživovať" ako aj webstránka a hlavne shop !!

    Uvidíš na tvojom cofieshope :-)

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    veru s týmto ešte nemám praktické skúsenosti :-)

    negotiant je offline (nepripojený) negotiant

    negotiant
    Podla mna spravovat vlastnu kampan nie je obzvlast narocne.
    Ale za 55 EUR na mesiac vela vody nenamutis. Ak ta v priemere vyjde jedno presmerovanie od 0,15 po 0,50 EUR (zavisi od klucovych slov a ci ich konkurencia tiez kampanou propaguje).

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    tak ja bežím na google fix, vyskúšal som to na 2 mesiace, tak Vám dám vedieť či sa oplatilo. Zatiaľ ako pozerám analytics, tak moc nie, ale počkám si aspoň týždeň

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    Dantess Pozri príspevok
    tak ja bežím na google fix, vyskúšal som to na 2 mesiace, tak Vám dám vedieť či sa oplatilo. Zatiaľ ako pozerám analytics, tak moc nie, ale počkám si aspoň týždeň
    Peťo skús a napíš . Ja ked nie som na 1-2 mieste tak mi objednávka príde tak 1 denne .... samozrejme okrem bežných zákazníkov :-)

    ale som cca okolo 10% obratu ...

    teraz idem ešte na reklamu na plachty ... som zvedavý ... ale plachty v BA mi zákazníkov z US asi neprinesú :-)

    tam to šlape slušne na odporúčaní :-)
    paulite - ešte dodám, že web, kam budú chodiť ľudia musí byť dobre pripravený a všetko musí byť otestované (farby, rozloženie, texty, ceny...). Neoplatí sa posielať ľudí na ponuku, o ktorej neviem, či ich zaujme, alebo pokiaľ neviem, ako sa zatvária keď prídu do kontaktu s Tebou/Tvojou stránkou prvýkrát...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.