Zavrieť

Porady

Výučba nemeckého jazyka

Prosím vás ak mám štátnicu z nemeckého jazyka a robím si DPŠ, môžem tento jazyk vyučovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pe.pe je offline (nepripojený) pe.pe

    optimista pe.pe
    Ahoj,

    ak mas VS vzdelanie II. stupna, so statnicou mozes ucit aj bez DPS. Samozrejme, aj s DPS

    pe.pe je offline (nepripojený) pe.pe

    optimista pe.pe
    pozri, momentalne DPS netreba, ale ktovie co bude o 5 rokov? aspon Ta nic neprekvapi.

    pe.pe je offline (nepripojený) pe.pe

    optimista pe.pe
    ...este...ak chces ucit na strednej skole, musis mat bud zakladnu statnicu vykonanu pred 1.9.2005, alebo vyssi stupen statnice ak si ju robil po tomto datume. Pre zakladnu skolu tato podmienka nie je.

    Tezaurus je offline (nepripojený) Tezaurus

    dobra otazka Tezaurus
    budem oponovat: na ZS staci statnica z jazykovej skoky. na SS statnica z jazykovej skoly vykonana pred 1.9.2005 alebo statnica ziskana na vysokej skole
    Jaaaj. No lebo ja som nemal jazykovú školu, ale nemčinu som mal ako súčasť štátnice (politológia) a končil som minulý rok...

    pe.pe je offline (nepripojený) pe.pe

    optimista pe.pe
    to vobec nevadi, statnicu mozes mat aj z vysokej skoly. podstatne je, aby si mal vysvedcenie o statnej zaverecnej skuske z nemciny.

    Výučba nemeckého jazyka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.