Zavrieť

Porady

Čo s pozemkom??

Zdravím,
mám k dispozícii dobre presvetlený pozemok. Presnú rozlohu nepoznám, no jeho "kapacita" je + - 300 stromov, ktoré však už pomaly dosluhujú. Čo by ste mi poradili ako by som mohol efektívne využiť tento priestor??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    iffo131 Pozri príspevok
    Takže pozemok sa nachádza v bezprostrednej blízkosti dediny, ktorá je vzdialená zhruba 20km od KE. V blízkosti sa taktiež nachádza píla, ktorá spracúvava drevo z okolitých lesov....Neďaleko na podobnom pozemku sa stavia slnečná elektráreň, no ja do takéhoto veľkého projektu nechcem ísť, skôr niečo pestovať, no newiem...
    A nechodia tam tí dobrovolní brigádnici? Vraj berú už aj ploty ...

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    kde sa nachádza,čo je v okolí....podrobnejšie treba špecifikovať...viac info...

    iffo131 je offline (nepripojený) iffo131

    iffo131
    Takže pozemok sa nachádza v bezprostrednej blízkosti dediny, ktorá je vzdialená zhruba 20km od KE. V blízkosti sa taktiež nachádza píla, ktorá spracúvava drevo z okolitých lesov....Neďaleko na podobnom pozemku sa stavia slnečná elektráreň, no ja do takéhoto veľkého projektu nechcem ísť, skôr niečo pestovať, no newiem...

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    iffo131 Pozri príspevok
    Takže pozemok sa nachádza v bezprostrednej blízkosti dediny, ktorá je vzdialená zhruba 20km od KE. V blízkosti sa taktiež nachádza píla, ktorá spracúvava drevo z okolitých lesov....Neďaleko na podobnom pozemku sa stavia slnečná elektráreň, no ja do takéhoto veľkého projektu nechcem ísť, skôr niečo pestovať, no newiem...
    Už ani nemôžeš, bola zmena v podpore.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    iffo131 Pozri príspevok
    Takže pozemok sa nachádza v bezprostrednej blízkosti dediny, ktorá je vzdialená zhruba 20km od KE. V blízkosti sa taktiež nachádza píla, ktorá spracúvava drevo z okolitých lesov....Neďaleko na podobnom pozemku sa stavia slnečná elektráreň, no ja do takéhoto veľkého projektu nechcem ísť, skôr niečo pestovať, no newiem...

    zisti si, či píla spracuváva vlastný odpad - piliny/hobliny a pouvažuj nad výrobou peletiek

    derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

    Muž derek191919
    ak je to frekventovana cesta, postav si bollboard pri ceste, na začiatok taký nejaký prenosný

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.