Zavrieť

Porady

Založenie realitnej kancelárie - s.r.o.

Dobrý deň,

Chcel by som sa poradiť ohľadom založenia realitnej kancelárie - spoločnosti s.r.o. Zaujíma ma hlavne postupnosť, čo a v akom poradí treba vybaviť aby som s.r.o. zapísal do obchodného registra, poplatky ktoré treba zaplatiť a aké vzdelanie je potrebné na podnikanie v tejto oblasti. Mám VŠ vzdelanie II. stupňa aj skúsenosti s realitami.

Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    1. Vypracovať zakladateľské listiny potrebné z založeniu s.r.o.
    2. Vybaviť živnostenské oprávnenie
    3. Podať návrh na zápis do ORSR
    4. Zaplatiť súdny poplatok (331,50 € papierovo, elektronicky s 50% zľavou)
    5. Po zápise vybaviť podnikateľský účet.... atď, atď......
    ........a potom už len veľa úspechov v podnikaní.
    Naposledy upravil domenico.office : 29.06.11 at 14:20

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    akina Pozri príspevok
    Je potrebné vzdelanie VŠ ekonomické, právnické, stavebné alebo architektúra.
    a v tom prípade nie je potrebné preukazovať prax v odbore

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Economic Pozri príspevok
    a prax preukázať, je to viazaný predmet podnikania. Na ŽR poplatok za tenro predmet je 15.- Eur
    zle radíš..... prax je potrebné preukazovať iba v prípade stredoškolského vzdelania alebo vysokoškolského vzdelania v inom než ekonomickom, stavebnom alebo právnickom smere.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    akina Pozri príspevok
    Je potrebné vzdelanie VŠ ekonomické, právnické, stavebné alebo architektúra.

    Môže byť aj stredoškolské príslušné vzdelanie a k tomu sa preukazuje prax.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    môj posteh.......je viac realitných kancelárií ako ponúkaných realít......jednu realitu nájdem aj na 10-tich stránkach konkurenčných kanc.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Mila123 Pozri príspevok
    môj posteh.......je viac realitných kancelárií ako ponúkaných realít......jednu realitu nájdem aj na 10-tich stránkach konkurenčných kanc.

    Nevidím v tom problém, aj keď niekedy to dosť otravuje. Ale človek si aspoň podľa rôznych cien jednej nehnuteľnosti u rôznych RK, vie porovnať výšku ich drzosti = výšku provízie. Odvážnym patrí svet, tak im držme palce, ono sa to samo vyselektuje

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    montbiker1976 Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    Chcel by som sa poradiť ohľadom založenia realitnej kancelárie - spoločnosti s.r.o. Zaujíma ma hlavne postupnosť, čo a v akom poradí treba vybaviť aby som s.r.o. zapísal do obchodného registra, poplatky ktoré treba zaplatiť a aké vzdelanie je potrebné na podnikanie v tejto oblasti. Mám VŠ vzdelanie II. stupňa aj skúsenosti s realitami.

    Vopred ďakujem
    Je potrebné vzdelanie VŠ ekonomické, právnické, stavebné alebo architektúra.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    akina Pozri príspevok
    Je potrebné vzdelanie VŠ ekonomické, právnické, stavebné alebo architektúra.
    a prax preukázať, je to viazaný predmet podnikania. Na ŽR poplatok za tenro predmet je 15.- Eur

    Založenie realitnej kancelárie - s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.