Zavrieť

Porady

Pokazené auto na dovolenke.

Zdar.Nikomu to neprajem,ale máte niekto podobné zážitky.Ako to riešit?Trebajst,prášim si to do Chorvatska.Mám 8-10 r auto,vo vačku požmolených 1000 eček,manželka a syn v zadu vyškerený.A zrazu bum,niečo odešlo a dobre drahé a hlavne dobre daleko.Co teraz a nebodaj ked je to cestou domov a vo vačku už nieje 1000 e.Zhánat tam niekoho v monterkach,nechat sa odtiahnut/za čo\,no strašná predstava.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    uplne najlepsie je co najskor sa zobudiť ...

    my den pred odchodom zbaleny, vsetko nachystane, rano pred odchodom kuknem z okna a na aute vyvrateny strom po nocnej burke ... a potom som sa zobudil, ale poviem ti, ze cely spoteny ... strasna predstava

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    apac Pozri príspevok
    Zdar.Nikomu to neprajem,ale máte niekto podobné zážitky.Ako to riešit?Trebajst,prášim si to do Chorvatska.Mám 8-10 r auto,vo vačku požmolených 1000 eček,manželka a syn v zadu vyškerený.A zrazu bum,niečo odešlo a dobre drahé a hlavne dobre daleko.Co teraz a nebodaj ked je to cestou domov a vo vačku už nieje 1000 e.Zhánat tam niekoho v monterkach,nechat sa odtiahnut/za čo\,no strašná predstava.
    Ahoj, mame skusenosti. bohuzial. ale nikomu neprajem. Nalozeni, na ceste domov, brat v skusobnej lehote v praci, zajtra musel byt uz v praci. Vyrazime domov, a po asi 100 metroch tresk a uz nevieme ani nastartovat ani nic.
    Bolo to v chorvatsku.

    Zbehli sme na informacne centrum ktore som videla na plazi. Mlade slecny boli chvalabohu usluzne, vedeli anglicky, ja chvalabohu tiez, tak sme sa dohovorili. Zavolali nam odtahovku a najblizsi servis. My sme sa vylozili a sli hladat ubytovaine na jednu noc. Najhorsie bolo cakat ci objednany diel bude naozaj "zajtra" aspon a ci prideme len o den neskor.Chorvati zvladli opravit, bratovi sa podarilo vybavit ze pride o den neskor, pochopili to.

    vo vacku ziadne peniaze, ale platobne karty sme mali a bankomaty su vsade, takze sme mali ako opravit.

    chvalabohu to bolo este v dedine. Keby sa nam to stalo niekde na dialnici, tak neviem, koho by som volala. Mozno svoju poistovnu.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Alebo iná varianta: deň pred odchodom všetko skontrolované, batožina pri dverách, auto po kontrole v servise, ráno kukneš z okna - auto je fuč, zlodeji ti ho šľohli, dvíhaj telefón, volaj Polizei.
    Pokiaľ by to bola skutočnosť - tak na infarkt takáto predstava, uff, nesmem viacej pred spánkom pchať do seba ten rezeň so šalátom, lebo mám divoké sny

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Najlepšie je vyskúšať si to na ostro, objavil by si v sebe netušené schopnosti..

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No, mne už nič neukradnú (teda auto) - už je dávno v šrote. Vybabral som s autičkármi

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    apac Pozri príspevok
    Zdar.Nikomu to neprajem,ale máte niekto podobné zážitky.Ako to riešit?Trebajst,prášim si to do Chorvatska.Mám 8-10 r auto,vo vačku požmolených 1000 eček,manželka a syn v zadu vyškerený.A zrazu bum,niečo odešlo a dobre drahé a hlavne dobre daleko.Co teraz a nebodaj ked je to cestou domov a vo vačku už nieje 1000 e.Zhánat tam niekoho v monterkach,nechat sa odtiahnut/za čo\,no strašná predstava.
    Ako riešiť ???

    Na takúto cestu so starším autom je dobré , ak prášia dve autá ...

    Ale aj nové autíčko môže vypovedať poslušnosť , takže aj vtedy by som takto šiel ...

    Pokazené auto na dovolenke.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.