Zavrieť

Porady

Stavebný Projektant

Zdravím všetkých budúcich staviteľov ! ak by niekto zháňal projektanta na vypracovanie PD k stavebnému povolenie, ozvite sa mi na stavebnyp(zavináč)gmail.com . Bližšie info podám emailom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Nejedná sa o reklamu, jedná sa o odpoveď užívateľom ktorý hľadajú Stav. projektanta. Za kvalitu práce a istú dohodu môžem ručiť. Každý sa živíme tým čo vieme ;-)

    day je offline (nepripojený) day

    day
    ale reklama a ponuka sluzieb nie je zadarmo, predpokladam, ze na porade to plati tiez

    day je offline (nepripojený) day

    day
    tak su tu ludia co si to tu odru odpovedami a nie jednoducho zalozit temu a ponukam xy tel.: .....

    napr.: ciners, 220870, myslim ze aj Kejka, .... mozno vela dalsich

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Tak ale ja o to nemam zaujem, to nie je preto, ze mi to niekto zakazuje. To musi admin povedat, co sa moze a nemoze. Mozno to je aj v pravidlach, ale nechce sa mi ich citat A kto chce ma aj tak najde tak raz do tyzdna vacsinou hej

    day je offline (nepripojený) day

    day
    ... ked sme pri tom, videl si moj prispevok v teme, zaklady .... do svahu, ako na kaskady, hmmmm

    .... a tusim sme dohodnuty, ze ked prides z "Chorvatska" a pojdes cez NR tak sa zastavis

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    ok
    Videl, len si tie pravidla nepamatam. napis do temy kolko mas ten vyskovy rozdiel.

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    to nie je velmi dobra reklama, k stavebnemu povoleniu projekt zvladnes, ale realizacny uz nie?
    Samozrejme vypracujem aj PD pre realizáciu(samozrejme kompletnú ak by si ma chcel opäť niekto doberať pred tým kým dočíta celý predošlý príspevok) nielen pre SP. Ospravedlňujem sa, že som to konkrétne nenapísal, ale bližšie a veškeré iné info podám cez e-mail ako som už spomenul v úvodnom príspevku. Takže ešteraz a naposledy sa opakujem: Nejedná sa o reklamu !!! Ide o hromadnú odpoveď všetkým čo hľadajú St.projektanta. Ak týmto porušujem nejakým spôsobom pravidlá, žiadam Admina o zmazanie celej témy. A koho by toto nejakým spôsobom "obťažovalo" pekne prosím aby sa "neobťažovali" vypisovať mi tu nezmyselné odkazy, nebudem nato nijakým spôsobom reagovať. Ďakujem s pozdravom M.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.