Zavrieť

Porady

Dva pracovne pomery

Dobry den,chcel by som sa spytat ohladom pracovnych pomerov.Manzelka ma pracovnu zmluvu na 5 hodin denne.Teraz sa jej naskytla dalsia praca na 4 hodiny denne.Chceli by sme vediet ci moze mat 2 prace na pracovnu zmluvu,alebo len 1 pracu na pracovnu zmluvu+dalsiu na dohodu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Luboso Pozri príspevok
    Dobry den,chcel by som sa spytat ohladom pracovnych pomerov.Manzelka ma pracovnu zmluvu na 5 hodin denne.Teraz sa jej naskytla dalsia praca na 4 hodiny denne.Chceli by sme vediet ci moze mat 2 prace na pracovnu zmluvu,alebo len 1 pracu na pracovnu zmluvu+dalsiu na dohodu.
    Môže mať dva PP.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Luboso Pozri príspevok
    Dobry den,chcel by som sa spytat ohladom pracovnych pomerov.Manzelka ma pracovnu zmluvu na 5 hodin denne.Teraz sa jej naskytla dalsia praca na 4 hodiny denne.Chceli by sme vediet ci moze mat 2 prace na pracovnu zmluvu,alebo len 1 pracu na pracovnu zmluvu+dalsiu na dohodu.
    Môže mať súbežný pracovný pomer.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    Luboso Pozri príspevok
    Dobry den,chcel by som sa spytat ohladom pracovnych pomerov.Manzelka ma pracovnu zmluvu na 5 hodin denne.Teraz sa jej naskytla dalsia praca na 4 hodiny denne.Chceli by sme vediet ci moze mat 2 prace na pracovnu zmluvu,alebo len 1 pracu na pracovnu zmluvu+dalsiu na dohodu.
    môže mať dva PP,ale nie u jedného zamestnávateľa

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Gina Er Pozri príspevok
    môže mať dva PP,ale nie u jedného zamestnávateľa
    A prečo? Môže mať aj u jedného dva PP po 4 hod.

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    Tweety Pozri príspevok
    A prečo? Môže mať aj u jedného dva PP po 4 hod.
    no to som nevedela,u nás v robote nám bolo tak povedané,že u jedného zam.dva pomery nie....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Gina Er Pozri príspevok
    no to som nevedela,u nás v robote nám bolo tak povedané,že u jedného zam.dva pomery nie....
    môže byť, ale nie na rovnaký druh práce. (napr.účtovníčka+upratovačka)

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Gina Er Pozri príspevok
    no to som nevedela,u nás v robote nám bolo tak povedané,že u jedného zam.dva pomery nie....
    Bolo povedané neobstojí, platí ZP.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    veronikasad Pozri príspevok
    môže byť, ale nie na rovnaký druh práce. (napr.účtovníčka+upratovačka)
    Rovnako je to aj s dohodami, napr. má PZ na IT technika, môže mať dohodu na udržbára.

    Luboso je offline (nepripojený) Luboso

    Luboso
    Jednalo by sa to u dvoch roznych zamestnavatelov.Takze moze u nich mat kludne pracovne zmluvy u jedneho 4 hod/denne u druheho 5 hod/denne?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Luboso Pozri príspevok
    Jednalo by sa to u dvoch roznych zamestnavatelov.Takze moze u nich mat kludne pracovne zmluvy u jedneho 4 hod/denne u druheho 5 hod/denne?
    ÁNo, veď to už máš v prvom príspevku na otázku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.