Zavrieť

Porady

Zahraničná služobná cesta, začiatok a koniec

Prosím Vás o odpoveď príp. odkaz na zákon. Ak zamestnanec bol na ZSC Košice - Praha - Košice dva dni.
Začiatok ZSC 1.3. je odlet z Košíc 05,00 podľa letenky
Koniec ZSC 2.3. je kedy? - odlet z Prahy 11:20 alebo Prílet Košice 12,45. Bol v Čechách do 12 hodín alebo nad 12 hodín. Berie sa za prechod hranice ČR-SR a ukončenie zahraničnej služobnej cesty prílet do Košíc 12,45, alebo odlet z Prahy 11,20?
Viete mi doporučiť nejaký softvér na služobné cesty, s ktorým máte skúsenosti (iba na služobné cesty)? Máme toho vo firme už veľa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jendo je offline (nepripojený) Jendo

    Jendo
    Jendo Pozri príspevok
    Prosím Vás o odpoveď príp. odkaz na zákon. Ak zamestnanec bol na ZSC Košice - Praha - Košice dva dni.
    Začiatok ZSC 1.3. je odlet z Košíc 05,00 podľa letenky
    Koniec ZSC 2.3. je kedy? - odlet z Prahy 11:20 alebo Prílet Košice 12,45. Bol v Čechách do 12 hodín alebo nad 12 hodín. Berie sa za prechod hranice ČR-SR a ukončenie zahraničnej služobnej cesty prílet do Košíc 12,45, alebo odlet z Prahy 11,20?
    Viete mi doporučiť nejaký softvér na služobné cesty, s ktorým máte skúsenosti (iba na služobné cesty)? Máme toho vo firme už veľa.
    Takže pre všetkých ktorý by mohli mať pochybnosti - koniec ZSC je 2.3. o 12,45 t.j. stravné 2.3. České nad 12 hodín. pomohla mi "JADINA" z porady a potvrdili mi to aj kolegovia účtovníci na telefóne. citujem JADINA "§ 16 ods. 2: rozhodujuci je cas príletu lietadla na SR. v tvojom pripade teda ide stravne nad 12 hodin." ĎAKUJEM ešte raz a ak by ste mali skúsenosť so softvérom na CP priložte názov a info (dúfam že to nebude nepovolená reklama)

    Zahraničná služobná cesta, začiatok a koniec

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.