Zavrieť

Porady

usb prijimač na myš

Ahojte....nevie mi niekto poradit či sa da dokupit na bezdrotovu myš usb prijimač ked ho nemam k nej...diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Pochybujem o tom ,že sa dá dokúpiť samostatne prijímač.Ak by sa aj dalo ,tak sa neoplatí.Teraz sa dá kúpil myška Laser s prijímačom od 7€.Ja som teraz kúpil túto k NTB.
    http://datacomp.sk/mys-i-tec-laser-m...ss_d16824.html

    donana je offline (nepripojený) donana

    donana
    Ale ja som si ju dnes kupila a bola ost draha,lenže z bazaru a ten usb,bud som stratila,alebo mi ho neposlali,to akože mam ju vyhodit teraz 8 eur

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Možno že tá myška sa dá pripojiť cez bluetooth a preto nemá prijímač.Daj sem typ myšky.Mám aj túto a tá nepotrebuje prijímač:
    http://datacomp.sk/mys-microsoft-blu...th_d18116.html

    donana je offline (nepripojený) donana

    donana
    ta myška sa neda napojit cez bluetooth,pretože k nej patri ten usb primač 2,4 Ghz,takže asi neviete či sa téo da dokupit,tak nič dakujem

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    donana Pozri príspevok
    Ale ja som si ju dnes kupila a bola ost draha,lenže z bazaru a ten usb,bud som stratila,alebo mi ho neposlali,to akože mam ju vyhodit teraz 8 eur
    Myšku som dnes kúpila....alebo mi ho neposlali.Tak ako je to?Ak ho neposlali ,tak to reklamuj.Ak si kúpila osobne ,tak sa tam vráť ,že nemáš prijímač čo oni na to.Možno si vedomá toho ,že si usb prijímač stratila...V obchode sa dá kúpiť myška za 7Euro a Ty kúpiš z bazáru za 8Euro.

    donana je offline (nepripojený) donana

    donana
    To je objednavane z internetoveho bazaru a ta myš mi prišla bez toho...nič ine nepotrebujem vediet len či sa to da dokupit,ale verim že mi ju vymeni

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    ...dosť drahá....
    ...z bazaru.....
    ... a vieš že k nej patrí USB prijímač...

    - nie si z mongolska, lebo podľa komunikácie mi to tak pripadá....

    ... keď teda vieš že sa nedá napojiť cez bluetooth a treba k nej ten USB prijímač, predpokladám že si to vedela aj bazári, to si teda odišla bez neho či ako ??

    usb prijimač na myš

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.