Zavrieť

Porady

Problémy s prílohami a rozsvietením.

Zdravím všetkých!

Mám problém s posielaním príloh. Ja označím prílohu, ktorú chcem poslať(pdf,jpg), priloží mi to k mailu a odošle. Prijímateľ mailu ju ale neotvorí, píše mu to winmail.dat ? Čo mám robiť, alebo ako to nastaviť tak, aby to fungovalo správne.Mám Microsoft Outlook 2007

A ešte jeden problém, pri spustení počítača,keď sa ukazuje nápis WINDOWS, tak sa mi rozsvecuje postupne.Niekedy sa to rozsvietilo naraz.Čo s tým a ako to odstrániť?

Ďakujem Marek.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    a preco by si mal daco robit ty? Co ked je chyba na strane prijemcu? Akeho postoveho klienta pouziva? Aky ma system?

    aiosys je offline (nepripojený) aiosys

    Bojovník ako každý živnostník... ...viac aiosys
    ked niekto prijme winmail.dat tak posielas mail vo formate .rtf, to znamena rich text [nieco ako word - presnejsie wordpad], cize v tom subore [winmail.dat] sa uchovavaju prilohy a formatovanie textu. Zmen si .rtf format na Obycajny text [plain text] alebo na .html... a mas po probleme... kilkaj:

    Nástroje -> Možnosti -> Formát pošty a tam niekde to bude...

    Osobne ti odporucam posielat mail ako HTML [to je aj vychodzie nastavenie pre vacsinu emailovych klientov], bude to frkat vsade a nestratis moznost formatovania textu...

    Ak by si potreboval nejaky iny emailovy program zadarmo, tu je zoznam... ale outlook je dost dobry a plateny... ja pouzivam Windows Live Mail a som spokojny...
    http://www.aiosys.sk/postovy_klient_zadarmo.html


    A ešte jeden problém, pri spustení počítača,keď sa ukazuje nápis WINDOWS, tak sa mi rozsvecuje postupne.Niekedy sa to rozsvietilo naraz.Čo s tým a ako to odstrániť?
    Toto by som ani neriesil, ide o to ze nejaky cas ten pocitac pouzivas a on pri bootovani spusta procesy a programy, ktore sa ti maju pri spusteni systemu ukazat. Cize zober CCleaner, pocisti co sa da, potom zdefragmentuj disk [Auslogic Disk Defrag je do pohody] a ak sa naozaj citis mozes sa pozriet, co ti to tam startuje pomocou programu Soluto Anti Frustration Software [velmi zaujimavy software]...
    Naposledy upravil aiosys : 19.07.11 at 14:04

    Problémy s prílohami a rozsvietením.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.