Zavrieť

Porady

prosím pomožte mi-vírus alebo čo

Bez názvu.jpg  
toto mi stále vyskakuje a ked na to kliknem tak mi hodí počítač do nudzového režimu a potom hned sa reštartne do normálneho režimu
ked dám odstrániť škodlivý softvér tak mi to spraví to isté neviem si už rady
Usporiadat
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Čo chceš robiť, tam máš napísané:
Eset Smart Security pracuje v režime zvýšenej ochrany .
Jedná sa o dočasné opatrenia potrebné na okamžitú reakciu na hrozbu vírusu.
A že sa od teba nevyžaduje žiadna akcia.
Naposledy upravil Gapo : 18.07.11 at 12:19
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jurco286 jurco286

jurco286 je offline (nepripojený) jurco286

a ono to prestane samo alebo musím reinstal win
a ešte mi vysvetli čo znamená režim zvýšenej ochrany
a potom prečo mi furt vypína firewall
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Vidis, tak to dopadne, ked si instalujes antivir len na zaklade kecov z nejakych war for a pseudo-pc for.
Keby si si antivir riadne kupoval, tak sa s jeho funkciami pred kupou oboznamis a v najhorsom pripade oslovis podporu alebo hotline vyrobcu.
0 1
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Prečo by si mal reinštalovať operačný systém???
To je predsa hláška tvojho antiviru, máš ho kúpený a či.....
Najskôr treba urobiť novú inštaláciu ESS, alebo nahradiť niečím iným.
Daj si Panda Cloud Antivirus je Free.
0 0
jurco286 jurco286

jurco286 je offline (nepripojený) jurco286

ale to isté mi píše aj da win defender čo na eset ss4
0 0
jurco286 jurco286

jurco286 je offline (nepripojený) jurco286

čo mám eset ss4
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

To mas stiahnuty ESS priamo zo stranky Esetu? Lebo teda nie som si isty ci ESS dava hentaku hlasku. Hento odinstaluj http://kb.eset.com/esetkb/index?page...nt&id=SOLN2116

a stiahni si ESS 5 RC. A ta spominana Panda je dobra. A ak mas lepsi comp tak Comodo Internet Security 5 abo Outpost Security Suite FREE velmi dobre produkty ale trochu viac zatazia pocitac. a ESS, Pandu a Comodo mas aj v slovencine.
0 0
jurco286 jurco286

jurco286 je offline (nepripojený) jurco286

práveže mám ho stiahnutý zo stránky esetu- www.eset.sk
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

No ked to mas z Esetu tak potom otvor okno ESS - pomoc a podpora - otazka na technicku podporu.
Vlastna skusenos, odovedaju rychlo.
0 0
dropbase dropbase

dropbase je offline (nepripojený) dropbase

mam informaciu priamo z ESET supportu v tomto zneni:


Je to Fakealert. Odporucam sken so zapnutym liecenim s aktualnou verziou db. Ak by sa nic nenaslo, kontaktovat support a dodat im SysInspector log na analyzu.
0 0
jurco286 jurco286

jurco286 je offline (nepripojený) jurco286

diks ale to mi asi zrobil asi ten virus čo sa šíri po fb
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Je to Fake Flash player. Nechcelo od teba niake video aktualizovat flash player? Viac na FB stranke Esetu
http://www.facebook.com/esetsoftware
0 0
jurco286 jurco286

jurco286 je offline (nepripojený) jurco286

chcelo
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Zmeň prehliadač !

Najbezpečnejší je Opera.

Vieš admini sa nudia a posielaju Ti všelijaké spam- shity na Tvoj comp, v čase pripojenia na ich stránku.

Ja som to tiež zažil,klikám,klikám a zrazu mi vypíše "hotovo" a stránka prázdna,

musím rerštartovať pripojenie a niekedy aj počitač.

Hov*da sú to.
0 0
jurco286 jurco286

jurco286 je offline (nepripojený) jurco286

a čo myslíš že na čom fičím????... na opere
0 0
jozifek1995 jozifek1995

jozifek1995 je offline (nepripojený) jozifek1995

Dobrý deň, ja mám taky problém, ze mne napise ,,chyba v aplikacii axc.0000´´ tak dajako a potom mi počitac zacne vipinat da sa do nudzoveho rezimu a potom sa zase sam prehodi do normalneho a takto mi to robi stale, nevedeli byste nejako pomoct aj ked viem ze najlepsie by bolo keby ste to videlli. Vlavo dole mi niekedy pise ze antivirus a take debiliny a tam mi napise ze po anglicky ale ja to napisem po slovensky ze vas system je chraneny neviete ci by to nemohol byt aj problem s virusom ja fakt neviem skusam vsetko co sa da ale aj ked dam skontrolovat a tak tak mi proste nabehne chyba v aplikacii a koniec a takto to je stale ak niekto vie , prosim poradt budem velmi rad
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Indeed Pozri príspevok

Najbezpečnejší je Opera.
Je uplne jedno aky mas prehliadac. Pokial si ho spravne nastavis a neklikas na ziadne sprostosti. Statisticky je vraj "najbezpecnejsi IE" ale kto by tomu zas veril. A uplne postaci mat rozsirenie WOT (Web of trust) A na zaklade skusenosti inych vies ci je odkaz bezpecny alebo nie. A tzv. chat virusy sa FB sirsia uz velmi dlho a ti ludia sa nepoucia a nepoucia.
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

jozifek1995 Pozri príspevok
Dobrý deň, ja mám taky problém, ze mne napise ,,chyba v aplikacii axc.0000´´ tak dajako a potom mi počitac zacne vipinat da sa do nudzoveho rezimu a potom sa zase sam prehodi do normalneho a takto mi to robi stale, nevedeli byste nejako pomoct aj ked viem ze najlepsie by bolo keby ste to videlli. Vlavo dole mi niekedy pise ze antivirus a take debiliny a tam mi napise ze po anglicky ale ja to napisem po slovensky ze vas system je chraneny neviete ci by to nemohol byt aj problem s virusom ja fakt neviem skusam vsetko co sa da ale aj ked dam skontrolovat a tak tak mi proste nabehne chyba v aplikacii a koniec a takto to je stale ak niekto vie , prosim poradt budem velmi rad
Instaloval si predtym nieco? Niake zasahy do systemu? Programy na zrychlenie PC? Ked skusis dat obnovenie systemu robi to stale? Popripade skus HIRENS http://www.hirensbootcd.org/download/ mne v takych to pripadoch vzdy pomoze.
0 0
MatoXVI MatoXVI

MatoXVI je offline (nepripojený) MatoXVI

jozifek - všetko sa to točí okolo spyware čo si pochytal po nete vyskakuju ti hlašky blbne ti to pada ti PC..odporučam spustit v nudzovom režime stiahnuť spyware doctor , alebo ad-aware .. spustit scan..vymazať všetky tie hnusoby..
stiahnuť C-Cleaner .. vymazať tools a registry..popripade pozreť ake programy sa ti spuštaju po štarte PC.. a vyradiť nežiaduci program s činnosti ale to už by chcelo odbornu pomoc :-)
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Sem sa zaregistruj a daj problém do pľacu.
http://www.viry.cz/forum/index.php?s...405f7c973cfcdd

určite sa nájde riešenie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať