Zavrieť

Porady

E&S - obyčajný predajcovia alebo seriózny business?

http://www.es-investments.com/sk/

Oslovila ma táto firma s tým, že vidia vybaviť :
- výhodnejšie hypotéky (dovoľte aby som sa zasmial)
- predávajú fondy, kt. klientovi popri hypotéke zarobia toľko že po 19 rokoch je s preplatenosťou na 0. Citujem :" 12-14 % ročný výnos popri rente"

Ako dosť prehnané.

Na stránke sa nič konkrétne nepíše, čo vôbec nepridáva na serióznosti.
No z histórie firmy sa dá vyčítať, že predávajú Pioneer a BNP Paribas fondy, čo toľko pri ich poplatkoch určite nezarobia!

Má niekto reálne skúsenosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peter977 je offline (nepripojený) peter977

    Vtipný, ústretový a občas tvrdý ...viac peter977
    Halli Pozri príspevok
    Nedaj sa vysmiať...na Slovensku " a " seriózny biznis v takejto oblasti?
    Čakám normálnu odpoveď od človeka čo sa vyzná do financií, tak ak sa nemáš vyjadrovať k veci, tak si to nechaj pre seba

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    peter977 Pozri príspevok
    Čakám normálnu odpoveď od človeka čo sa vyzná do financií, tak ak sa nemáš vyjadrovať k veci, tak si to nechaj pre seba
    o.k. tak čakaj

    Ekino21 je offline (nepripojený) Ekino21

    Ekino21
    Halli Pozri príspevok
    o.k. tak čakaj
    Ahoj. Evidentne si dostal nie celkom korektne informacie, z coho usudzujem v tom case neprofesionalitu daneho cloveka. Pravdepodobne snaha predbehla vedomosti... Neviem sice, ci to uz nie je pase pri pohlade na datum diskusie, ale ja osobne mam zainvestovane vo viacerych odvetviach a pod. To co si napisal - nie je tam bohuzial nic spravne uvedene. Ale je potesujuce, ze hladas normálnu odpoveď od človeka čo sa vyzná do financií. Ak mas este o odpoved takehoto charakteru zaujem, rad ti ju dam. Daj vediet. Uspesny den prajem. Martin.
    Buď si to zle pochopil alebo ti to zle vysvetlil. 6 až 14% tam je pri výnose fondov ale to sa týka len rizikových akciových.

    Presne toto robí môj švagor a aj já som bol na E&S prednáške. Kamarát si tam už rok odkladal po 100€ a za rok spravil fond 15%. Ako som spomínal vyššie, tento obrat robia len rizikové fondy. To znamená, že to môže ísť aj do mínusu. Príklad uvediem kamarátov MSCI EM Latin America kde v roku 2008 (hospodárka kríza) šiel fond na -50%. Ale v roku 2009 ten istý fond spravil 104% za rok.

    E&S spolupracuje so svetovými fondmi Franklin Templeton Investment. Pošlem odkaz a sám sa pozri ako chodí v akciach.
    ZOZNAMY FONDOV:
    http://www.franklintempleton.sk/sk_S.../zoznam-fondov
    MSCI EM Latin America:
    http://www.franklintempleton.sk/down...docid=gr3nsv37


    Čo sa týka toho čo si písal bolo buď nedorozumenie alebo ako to už spomenul Ekino21 ,,snaha predbehla vedomosti´´.

    E&S - obyčajný predajcovia alebo seriózny business?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.