Zavrieť

Porady

grécko last minute

Dobrý deň chcela by som poradiť last minute grécko 11 dni letecky koniec augusta alebo začiatok- stred septembra , či nemá niekto skúsenosti , sledujem lastminute travel. sk a tam boli občas dobre ceny nemáte niekto skúsenosti s cestovkou, alebo s touto stránkou last minute?? A ktorý ostrov by som mala voliť?? bola som na Zakynthose, Rhodose, Kréte pre mňa osobne boli všetky pekné ,ale asi najviac Zakynthos. O Korfu a Kose sa tu nič pekné nepísalo tak neviem a to som mal v plane Korfu. A čo hovorite na Lefkos, Kefalóniu ? Prípadne ine ostrovy?? Nie veterný ostrov prosím . Ďakujem moooc za všetky rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    ja som o Korfu pisala len to najlepsie ale odporucam sever ostrova- Acharavi/byvali sme v Kamari/ boli sme velmi spokojni.Plaze od kamienkovych, az po pieskove.
    Potom aj sidari je pekne, no je tam uz viac Anglicanov. Na Korfu nefuka, co sa o KOSE povedat neda.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.