Zavrieť

Porady

clenok

Ahojte chcela by som sa spytat asi pred 2 tyzdnami som si podvrtla clenok,hned mi opuchol nieje az taky velky opuch ale stale nepresiel asi pred 8 rokmi som mala tieu uraz clenku a mala som ho v sadre pri dosliapavani ma dost boli ale aj ked mam nohu v klude a na dotyk ani nehovorim.nepomaha ani octanova mast a ked mam nohu stiahnutu obvazom vtedy tiez pocitujem bolest.obcas aj palenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ..ten členok potrebuje zrentgenovať, nečakaj a choď k lekárovi, možno je niečo naštiepené, preto tá bolesť a pálenie..., ak by to bolo podvrtnutie, tak po 2 týždňoch to malo byť v pohode...

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    keby to mas zlomene tak nechodis, mas to isto len nastiepene ako pise lego , tak som to mal aj ja raz dali mi len dlahu na mesiac asi
    chod dr a hotovo

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    pre istotu RTG, ale inak mne zaberá vínový obklad. mala som úraz členku ako dieťa, viem čo to je

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    a k lekárovi si prečo nešla? si myslíš,že to prejde samo?!

    Citron je offline (nepripojený) Citron

    Citron
    Po prevedení magnetickej rezonancie kotníka mi bolo zistené odlomenie, poprípade prasknutie tzv. myšky, kde mi bola doporučená operácia s následnou rehabilitáciou. Znenie diagnózy je "Mus at art TC I. sin ". A moja otázka je, aká náročná je uvedená operácia a jej trvane, možné trvalé následky, rehabilitácia, dĺžka rehabilitácie a jej náročnosť. Ďakujem.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Citron Pozri príspevok
    Po prevedení magnetickej rezonancie kotníka mi bolo zistené odlomenie, poprípade prasknutie tzv. myšky, kde mi bola doporučená operácia s následnou rehabilitáciou. Znenie diagnózy je "Mus at art TC I. sin ". A moja otázka je, aká náročná je uvedená operácia a jej trvane, možné trvalé následky, rehabilitácia, dĺžka rehabilitácie a jej náročnosť. Ďakujem.
    operácia bude asi arthroskopia a ostatné je veľmi individuálne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.