Zavrieť

Porady

musí byť zaučtovaná FA?

Ahojte, mám otázočku, musím účtovať všetky faktúry, ktoré sú vystavené na firmu , ak som ich platila bud poštovou poukážkou, alebo v hotovosti?

Je to zlé, ak to nechcem mať zaúčtované, sú to faktúry len na malé sumy ako 6 eur a tak...a sú na internet...potrebujem to, je to nutné?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Anka Ha Pozri príspevok
    Ahojte, mám otázočku, musím účtovať všetky faktúry, ktoré sú vystavené na firmu , ak som ich platila bud poštovou poukážkou, alebo v hotovosti?

    Je to zlé, ak to nechcem mať zaúčtované, sú to faktúry len na malé sumy ako 6 eur a tak...a sú na internet...potrebujem to, je to nutné?
    AK sú na firmu a sú oprávnené, tak áno.

    Anka Ha je offline (nepripojený) Anka Ha

    Anka Ha
    Tweety Pozri príspevok
    AK sú na firmu a sú oprávnené, tak áno.
    áno sú na firmu , za používanie internetu, ale proste vôbec neviem ako to zaúčtovať...preto ich chcem uplne vyhodiť z účtovníctva...ak by ste sa mohli pozrieť na môj predošlý príspevok a pomôcť mi, bola by som vám veľmi vďačná

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Anka Ha Pozri príspevok
    áno sú na firmu , za používanie internetu, ale proste vôbec neviem ako to zaúčtovať...preto ich chcem uplne vyhodiť z účtovníctva...ak by ste sa mohli pozrieť na môj predošlý príspevok a pomôcť mi, bola by som vám veľmi vďačná
    A to ako, že nevieš? To, že nevieš, ešte neznamená, že o tom nemusíš účtovať V profile máš samostatný účtovník, živnostník.
    Naposledy upravil Tweety : 19.07.11 at 07:40

    Anka Ha je offline (nepripojený) Anka Ha

    Anka Ha
    Tweety Pozri príspevok
    A to ako, že nevieš? To, že nevieš, ešte neznamená, že o tom nemusíš účtovať
    veď to viem, že to neznamená, že o tom nemusím účtovať, ale tak ma napadlo,že či sa musia všetky fa účtovať....veľmi pekne Vás prosím môžte sa pozrieť na moj prechádzajúci príspevok a pomôcť mi? nemám sa na koho obrátiť, a celé účtovanie mi stojí na tom

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Anka Ha Pozri príspevok
    veď to viem, že to neznamená, že o tom nemusím účtovať, ale tak ma napadlo,že či sa musia všetky fa účtovať....veľmi pekne Vás prosím môžte sa pozrieť na moj prechádzajúci príspevok a pomôcť mi? nemám sa na koho obrátiť, a celé účtovanie mi stojí na tom
    Aký príspevok? Nenapísala si nič, ani to, či ste platiteľmi dph, treba to doplniť.

    Anka Ha je offline (nepripojený) Anka Ha

    Anka Ha
    Tweety Pozri príspevok
    Aký príspevok? Nenapísala si nič, ani to, či ste platiteľmi dph, treba to doplniť.
    pred týždňom som tu pridala tému, zaúčtovanie faktúry z O2...a áno sme platiteľmi DPH..ak ti neukazuje tú tému, stačí povedať, ja to tu skopírujem..

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Anka Ha Pozri príspevok
    pred týždňom som tu pridala tému, zaúčtovanie faktúry z O2...a áno sme platiteľmi DPH..ak ti neukazuje tú tému, stačí povedať, ja to tu skopírujem..
    Odkáž ma na príspevok.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.