Zavrieť

Porady

Ovčie kiahne

Chcem sa opýtať máme kiahne 6-ty deň.potierala som tantum verde- zelená ústna voda ale mi došiel a v lekárni mi hovorili že je teraz výpadok a dala mi spray ale je nie zelený a má mätovú príchuť či sa to môže striekať aj tým.A kedy môžme ísť trochu von.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    zelený je s mätovou príchuťou nie náhodou?

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    a to máš preto aby ti to liečilo? lebo to som ešte nepočula.preto sa pytam
    tantum jemne znecitlivi a susi chrasty to je najnovsia metoda liecby

    V takomto pocasi o prechadzkach ani neuvazuj, myslim to vazne Normalne sa chodi vonka az ked su chrasty zasusene, ale vy sa mozete kluedne este 6 dni vyhadzovat. V takomto pocasi, ale von ani nos nevystrcte. Stare mamy vzdy hovorili, ze ovcie kiahne by mali byt pod perinou, lebo nesmu zachladnut, inak sa rady vratia (ja som ich tiez mala 2x) - takze dietatko si drz v posteli a v teple, pokial sa ti len da (ja viem ze je to o nervy, moje ich mali naraz a to mala dcera len 8 mesiacov), kluedne aj 14 dni, potom pomaly pustaj po byte.

    Ak sa deturencom objavia afty v puse, daj tiez tantum, ale treba ist pytat od deckarky aj taky priesvitny gelik na znecitlivenie, lebo ti prestanu pit aj jest. velmi to totiz bolu (nazov si uz nepamatam, nie som deka sestra)

    Co este treba sledovat je, ci dieta nema problemy s videnim, netrie si ocka..... niekedy sa ovcie kiahne "vyhodia" aj na sietnici a potom treba ocne vysetrenie a aj otalmologicku liecbu, aby neboli trvale nasledky na kvalite videnia.

    Zelam pevne nervy a super fantaziu pri vymyslani zabaviek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.