Zavrieť

Porady

montáž dverí na vstavanú skriňu

Ahoj ľudia,
vedel by niekto poslať, prosím vás nejaký návod alebo postup ako namotovať posuvné dvere na vstavanú skriňu a čo všetko k tomu potrebujem napr. z nacevy.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pablo12 je offline (nepripojený) Pablo12

    Pablo12
    Ahoj ľudia,
    vedel by niekto poslať, prosím vás nejaký návod alebo postup ako namotovať posuvné dvere na vstavanú skriňu a čo všetko k tomu potrebujem napr. z nacevy.

    Ďakujem

    ascari je offline (nepripojený) ascari

    ascari
    Pozri sa trebárs tu:
    HTML Code:
    http://www.dobremag.net/category/vstavane-skrine/
    Ja na tejto stránke hľadám rôzne inšpirácie...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Pablo12 Pozri príspevok
    Ahoj ľudia,
    vedel by niekto poslať, prosím vás nejaký návod alebo postup ako namotovať posuvné dvere na vstavanú skriňu a čo všetko k tomu potrebujem napr. z nacevy.

    Ďakujem
    Neviem, ako čo z NAcevy, ale ja som si v kumbáli robil skriňu s posuvnými dverami a materiál som kupoval od Schachermayera.

    Na jedny posuvné dvere treba sadu vodiacich koliesok (v jednej sade sú 2 spodné kolieska, 2 vrchné vodiace koncovky, 2 spodné zarážky a 2 vrchné tlmiče nárazu. K tomu treba ešte kúpiť vrchnú a spodnú vodiacu koľajnicu (dĺžku si musíš vymerať, predávajú na mieru). A samozrejme platňu drevotriesky - samotné dvere. Ak budeš mať 2 krídla dverí, potrebuješ 2 sady a dvojkoľajnicu.

    Existuje viacero typov posuvných mechanizmov, ale nie je to lacný špás. Mňa to vyšlo tuším na 2 ks. dverí niečo pod 4000 SKK.

    montáž dverí na vstavanú skriňu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.