Zavrieť

Porady

Zuby múdrosti!!!

Nemá niekto podobnú skúsenosť so zubami múdrosti ako ja? Začali sa mi rezať asi na začiatku mesiaca, avšak tri dni dozadu sa objavili teploty, nič ma nebolí, mám iba teploty, beriem na to paralen, ale asi sa zajtra zastavím za svojou lekárkou, neviem však či mám isť za obvodnou alebo rovno k zubárke. Neviete mi niekto poradiť???


ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    smutok je offline (nepripojený) smutok

    Som bývalá zdravotná sestra,na invalidnom dochodku.V roku 2007 som stratila syna/22r./,mám dcéru 21 r.na VŠ.Mám dobrého manžela.Svoju rodinu milujem a som schopná pre nich aj...! ...viac smutok
    Pred pár rokmi aj ja som mala problém so zubom múdrosti.Dlho a ťažko sa mi prerezával.Teploty,opuchnuté a bolestivé ďasná apod.Nakoniec som išla k zubárke,trošku narezala ďasno a bolo to.Príjemný deň.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Indeed a čo má brať na teplotu?

    akú máš tesplotu? myslím hodnotu.
    zájdi za zubárkou a nie za obvodnou na ňou na čo?! tá ťa pošle len zubárke

    aicha15 je offline (nepripojený) aicha15

    aicha15
    Teploty mam tak 38 ak klesne nikdy nie pod 37 zajtra idem za obvodnou lebo zuby ma nebolia,prerezali sa mi,mozno na to treba ATB a radsej pojdem za obvodnou ako za zubarom ktory si za to ze len otvorim usta vypyta peknu sumu,nepatri totiz medzi najlacnejsich.dakujem za vase rady

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    aicha15 Pozri príspevok
    Teploty mam tak 38 ak klesne nikdy nie pod 37 zajtra idem za obvodnou lebo zuby ma nebolia,prerezali sa mi,mozno na to treba ATB a radsej pojdem za obvodnou ako za zubarom ktory si za to ze len otvorim usta vypyta peknu sumu,nepatri totiz medzi najlacnejsich.dakujem za vase rady
    na akú riť ti treba na to ATB??? nerozumiem..
    aj tak si urobíš po svojom tak na čo sa potom pýtaľ?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    [QUOTE=pasuliatko;1801335]na akú riť ti treba na to ATB???
    A čo tak trocha slušnosti?

    aicha15 je offline (nepripojený) aicha15

    aicha15
    Mimochodom dnes som bola u obvodnej nedala mi na to nic ale ani ma neposlala k zubarovi lebo ten by tiez nic nezmohol. Len dufam ze mi tie zuby nepokazia dovolenku.

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    aicha15 Pozri príspevok
    Mimochodom dnes som bola u obvodnej nedala mi na to nic ale ani ma neposlala k zubarovi lebo ten by tiez nic nezmohol. Len dufam ze mi tie zuby nepokazia dovolenku.
    Môžeš skúsiť aj akupresúrne body. Mne, keď sa prerezával zub múdrosti, strašne to bolelo (musela som ísť nakoniec k zubárovi a ten mi musel trochu narezať ďasno). Vtedy mi pomohlo tiež stláčanie bodu pod nosom nad hornou perou a tiež medzi palcom a ukazovákom na ruke (i keď to je skôr na bolesti hlavy). Stlačiť na 5 sekúnd, uvoľniť na 5 sekúnd a potom znovu stlačiť...



    Naposledy upravil Nella_2 : 21.07.11 at 11:59

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    [QUOTE=Tweety;1801342]
    pasuliatko Pozri príspevok
    na akú riť ti treba na to ATB???
    A čo tak trocha slušnosti?
    trocha možno ale nechápem prečo si ludia chcú dať predpisovať ATB lebo majú zvýšenú teplotu... a potom sa ľudia čudujú,že prečo im ATB nezaberajú keby mali... ale ok

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    aicha15 Pozri príspevok
    Mimochodom dnes som bola u obvodnej nedala mi na to nic ale ani ma neposlala k zubarovi lebo ten by tiez nic nezmohol. Len dufam ze mi tie zuby nepokazia dovolenku.
    chod k zubarke za to,že sa jej na to opytaš a poradi ti si určite peniaze nevypýta! a budeš kludný

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Indeed Pozri príspevok
    ..prečo každý hneď na všetko berie paralen ???
    a chcú ATB???

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    a mimochodom prečo si myslíš,že sú to zrovna zuby múdrosti?!

    aicha15 je offline (nepripojený) aicha15

    aicha15
    Nella_2 Pozri príspevok
    Môžeš skúsiť aj akupresúrne body. Mne, keď sa prerezával zub múdrosti, strašne to bolelo (musela som ísť nakoniec k zubárovi a ten mi musel trochu narezať ďasno). Vtedy mi pomohlo tiež stláčanie bodu pod nosom nad hornou perou a tiež medzi palcom a ukazovákom na ruke (i keď to je skôr na bolesti hlavy). Stlačiť na 5 sekúnd, uvoľniť na 5 sekúnd a potom znovu stlačiť...




    Ďakujem za radu, mňa to zatiaľ vôbec nebolí, ale dúfam, že ani nezačne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.