Zavrieť

Porady

koxatroza

Zdravim vas chcel by som sa informovat ohladom invalidity na chorobu koxatroza 2 a mam aj vydrete platničky L4 L5 za odpoved vdaka
Naposledy upravil arizona : 20.07.11 at 21:47
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Dolezity je problem, nie diagnoza, pretoze, mat nalez na rtg a ct nemusi znamenat zakonite, ze mam aj fyzicky problem. Pochabujem, ze to prejde cez komisiu.

    gerlach je offline (nepripojený) gerlach

    gerlach
    martuli Pozri príspevok
    Dolezity je problem, nie diagnoza, pretoze, mat nalez na rtg a ct nemusi znamenat zakonite, ze mam aj fyzicky problem. Pochabujem, ze to prejde cez komisiu.
    takže mam problem pri chôdzi cca 50 - 100 metrov a citim klb akedže mam aj vydrete platničky doslova to niekedy ta pali že sa musim zastavit a bud sa o niečo opriet alebo si na chvilu sadnut a pracujem ako želieziar čiže vetšinu dna som zohnuty a pohybujem sa po roxoroch hrubky cca 12- 16 mm čo je dost na udržiavanie rovnovahy musim niekedy doslova balansovat kto to videl ako sa to robi bude vediet že mam pravdu

    vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

    som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac vcielkaisr
    Bohužiaľ to nezáleží od toho či to my chápeme,podaj si žiadosť a apeluj na posudkového lekára argumentami , ale oni sa riadia podĺa určovania miery funkčnej poruchy č 4 prílohy zákona o soc.poistení http://www.socpoist.sk/zakon-o-socia...predpisov/697s

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    gerlach Pozri príspevok
    takže mam problem pri chôdzi cca 50 - 100 metrov a citim klb akedže mam aj vydrete platničky doslova to niekedy ta pali že sa musim zastavit a bud sa o niečo opriet alebo si na chvilu sadnut a pracujem ako želieziar čiže vetšinu dna som zohnuty a pohybujem sa po roxoroch hrubky cca 12- 16 mm čo je dost na udržiavanie rovnovahy musim niekedy doslova balansovat kto to videl ako sa to robi bude vediet že mam pravdu
    Ved vyskusaj, pracu mas pomerne namahavu, mozno natrafis na normalneho posudkara, ale prilis si nerob velke nadeje, aby si nebol sklamany.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    a máš už stanovenú koxartrozu? mne napr. na gonartrozu zťp preukaz nedali...

    gerlach je offline (nepripojený) gerlach

    gerlach
    dnes my povedala posudkova kde chodim každy mesiac že ked bude dôvad na invalidny tak nevidi problem mi ho nedat KED HO BUDE ROBIT ONA !!!!! to akože natrčena dlan nechcem nič davat ale nech ma posudi objektivne ale ako sa hovori sýty hladnemu neveri čiže ked nevie o čom je moja robota ............... ale dakujem za reakcie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.