Zavrieť

Porady

Účtovníčka

Dobrý deň!Vie mi niekto poradiť?Našla som si účtovníčku,ktorá chce za podvojné účtovníctvo 60 Euro(bez DPH) a za jednoduché účtovníctvo 30 Euro(bez DPH).Je to primeraná suma?Neviem to posúdiť,som v tom laik.Ďakujem za odpovede.
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

záleží v akej lokalite (pre mňa ako dodávateľa neprimeraná)
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

a nie len lokalita ale aj množstvo spracovaných dokladov a tiež aj práce, kt. bude vykonávať....
0 0
skaspa skaspa

skaspa je offline (nepripojený) skaspa

dôležitejšie ako cena sú referencie, aby sa nestalo, že na účtovníčke síce ušetríš, ale daňový úrad ti to potom niekoľkonásobne "dofakturuje" aj so sankciami
0 0
Kukumberk Kukumberk

Kukumberk je offline (nepripojený) Kukumberk

Zabudla som napísať,že je to taxa za mesiac.Lokalita je ZC,je to malý okres.Bude spracovávať podklady z internetového obchodu.Ak máte lacnejšiu poraďte.Ďakujem za odpovede.
0 0
skaspa skaspa

skaspa je offline (nepripojený) skaspa

Kukumberk Pozri príspevok
Zabudla som napísať,že je to taxa za mesiac.Lokalita je ZC,je to malý okres.Bude spracovávať podklady z internetového obchodu.Ak máte lacnejšiu poraďte.Ďakujem za odpovede.
si/nie si platiteľ DPH, vedieš teda jednoduché či podvojné účtovníctvo, predávaš veľa kusov tovaru cez internet, alebo len pár do mesiaca, máš zamestnancov...

mne osobne sa zdá byť 60 eur mesačne za vedie účtovníctva obchodu (kde je veľký predpoklad množstva dokladov) dosť málo
0 0
Kukumberk Kukumberk

Kukumberk je offline (nepripojený) Kukumberk

Nie som platcom DPH,zamestnancov nemám,vediem si jednoduché aj podvojné účtovníctvo,mám cca 100 dokladov/mesiac.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kukumberk Pozri príspevok
Nie som platcom DPH,zamestnancov nemám,vediem si jednoduché aj podvojné účtovníctvo,mám cca 100 dokladov/mesiac.
Aj tak to je málo, za takúto prácu. Za odbornú prácu treba aj priplatiť.
0 0
skaspa skaspa

skaspa je offline (nepripojený) skaspa

Kukumberk Pozri príspevok
Nie som platcom DPH,zamestnancov nemám,vediem si jednoduché aj podvojné účtovníctvo,mám cca 100 dokladov/mesiac.
nerozumiem celkom, ako si môžeš viesť jednoduché aj podvojné; účtovná jednotka môže v priebehu roka účtovať buď v jednoduchom, alebo v podvojnom; to máš dve firmy?

ak máš 100 dokladov a tá účtovníčka je naozaj kvalitná, tak tých 60 Eur by bolo podľa mňa aj celkom primeraných, ale všetko je samozrejme o dohode a ako je uvedené vyššie, za kvalitu sa platí
0 0
Kukumberk Kukumberk

Kukumberk je offline (nepripojený) Kukumberk

Áno dve firmy.Neviem,aká je mám s ňou len začať.Preto sa pýtam.Ďakujem za odpoveď.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ak je to len 100 VF + k tomu úhrady, cena v PU je nízka.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

60eur za 100vf/mesiac je fakt málo
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja by som to za tie peniaze nerobila. Naviac je mozne ocakavat nedoveru zo strany majitelky a z toho suvisiace nedorozumenia a pripadne podozrievania. Ja by som odporucala dat robit uctovnictvo uctovnickej firme.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dáška, dotaz nie je od účtovníčky, ale majitelky
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ved prave, mne sa zda, ze majitelka chce, aby to niekto kvalitny robil pokial mozno zadarmo. V uctovnickej firme zauctuju euro za polozku a bude spokojna.
1 0
Kukumberk Kukumberk

Kukumberk je offline (nepripojený) Kukumberk

Nechcem to zadarmo!Mám začínajúci internetový obchod a preto zisťujem cenu.Ďakujem veľmi pekne.
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Dohodnite si s ňou za účtovné prípady, čo sa dá ľahko skontrolovať nejakú sumu, napríklad 30 centov. Alebo za účtovné doklady, ak ich budete mať málo, bude faktúrovať menej, ak veľa tak viac budete platiť.
0 0
Kukumberk Kukumberk

Kukumberk je offline (nepripojený) Kukumberk

Ok anto,to je dobrá rada.Ďakujem.
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

ak má 100 dokladov všetkých, je to 0,60E za účtovnú položku, čiže ceny za ktorú sa bežne účto robí ... možno účtovníčka začína a musí si zohnať klientov, alebo si len chce privyrobiť...
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
anto Pozri príspevok
Dohodnite si s ňou za účtovné prípady, čo sa dá ľahko skontrolovať nejakú sumu, napríklad 30 centov. Alebo za účtovné doklady, ak ich budete mať málo, bude faktúrovať menej, ak veľa tak viac budete platiť.

Prosím ??? 0,30 Eur za položku ? Takto pod cenu ? To hádam nie ! Veď to je výsmech za robotu !
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Ak majiteľ hľadá účtovníčku, nech si dá zaslať cenníky viacerých účtovných firiem a tak nech sa rozhodne. Za účtovníctvo treba niesť aj zodpovednosť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať