Zavrieť

Porady

Nepovolí zápis do pokladne v Pohode

Chcem sa spýtať skúsenejších poraďákov Pohoďákov, vytvorila som si novú pokladňu na CZK a vypisuje mi že nemám právo na zápis do tejto pokladne. čo som spravila zle viete mi poradiť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Zdenka 0705 Pozri príspevok
    Vytvorila si si aj novú predkontáciu?
    nebude to v nastavení prístupových práv?

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    alebo: globálne nastavenie - cudzie meny - povoliť použitie cudzích mien (zaškrtnúť)

    pomocník pohody:
    Ak je povolená práca s cudzími menami príslušným nastavením v sekcii Cudzie meny v agende Globálne nastavenie, môžete zapísať doklad v cudzej mene tak, že po vložení nového záznamu najskôr zvolíte valutovú pokladňu výberom z výklopného zoznamu v poli Pokladňa.

    Formulár na zápis dokladu zobrazí nové polia v sekcii Čiastka v cudzej mene. Ostatné polia vyplníte ako pri zápise bežného dokladu.

    zuziku je offline (nepripojený) zuziku

    zuziku
    jéé ďakujem, prístupové práva, to ma vôbec nenapadlo, že sa pri vytvorení novej pokladne musia znova nastaviť. ďakujem Vám moc

    Nepovolí zápis do pokladne v Pohode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.