Zavrieť

Porady

"Overenie diplomu"

Vie niekto poradiť kde sa musí dať overiť diplom ktorý je získaný v inom štáte?Chcem začať podnikať,kurzy som si robila v zahraničí!Len na slovensku neplatia :-( Musia byť overené ale neviem kde!Viem len toľko,že je rozdiel keď chcem byť zamestaná na ten diplom a keď chcem podnikať na ten diplom!
Poraďte prosím!!!!

Ďakujem!
Naposledy upravil PLUMERIA : 22.07.11 at 18:07
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti domenico.office
Myslím, že toto by bola pre teba dobrá informácia: http://www.sme.sk/c/5514186/diplom-z...dat-uznat.html

V google nájdeš kopec informácii po zadaní kľúčových slov uznanie vzdelania

PLUMERIA je offline (nepripojený) PLUMERIA

Volám sa Soňa :-) PLUMERIA
Mila123 Pozri príspevok
diplom má suchú pečiatku?
Suchú pečiatku?A to je aká? Má normálnu obyčajnú pečiatku...

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
PLUMERIA Pozri príspevok
Suchú pečiatku?A to je aká? Má normálnu obyčajnú pečiatku...
suchá je taká, kt. je vytlačená do papiera, je poznateľná na dotyk, a je bez razítkovej farby......tak taký doklad ti overia iba na notárskom úrade....neoverujú ju matriky....

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Mila123 Pozri príspevok
suchá je taká, kt. je vytlačená do papiera, je poznateľná na dotyk, a je bez razítkovej farby......tak taký doklad ti overia iba na notárskom úrade....neoverujú ju matriky....
ale ona nechce overit kopiu diplomu\

ona chce uznat vzdelanie zo zahranicia, aby to vzdelanie mohla pouzit pri podnikani, kde ho zakon vyzaduje

PLUMERIA je offline (nepripojený) PLUMERIA

Volám sa Soňa :-) PLUMERIA
Ďakujem......ono to bude troška zložité!Najskor ich musím dať preložiť,potom overiť u notára a až potom poslať na ministerstvo školstva!Ono sa to ešte delí na regulované a neregulované povolenie!Ach jáááj....všetko je tak zložité a hlavne finančne nákladné :-(

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
ivka70 Pozri príspevok
ale ona nechce overit kopiu diplomu\

ona chce uznat vzdelanie zo zahranicia, aby to vzdelanie mohla pouzit pri podnikani, kde ho zakon vyzaduje
prepáč, ale čítala som zadanie......prečítaj si ho aj ty.....

PLUMERIA je offline (nepripojený) PLUMERIA

Volám sa Soňa :-) PLUMERIA
Mila123 Pozri príspevok
suchá je taká, kt. je vytlačená do papiera, je poznateľná na dotyk, a je bez razítkovej farby......tak taký doklad ti overia iba na notárskom úrade....neoverujú ju matriky....
Mila123 Pozri príspevok
prepáč, ale čítala som zadanie......prečítaj si ho aj ty.....
áno,máš pravdu zle som zadala otázku....teda zle ako zle...ono to vlaste istým sposobom je overenie!

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.