Zavrieť

Porady

neviem sa pripojiť k internetu

ahojte, mám internet od orange-u, išiel mi dobre, len dnes mi začal vypisovať, že: error628:The connection was terminated by the remote computer before it could be completed.. pomôže mi niekto? laicky ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Odpovedam laicky .-)
    Mne sa to tiez obcas stane. Pomaha,ak vytiahnem USB z Pc a znovu ho pripojim. Nacita si udaje nanovo a funguje

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    končí mi viazanosť internetu, včera som si objednala z Orange - dúfam, že takéto problémy mať nebudem ...

    sussan11 je offline (nepripojený) sussan11

    sussan11
    skúšala som, ale nepomohlo, skúsim ešte :0 ja mám tento internet rok a pol a som spokojná..

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    The error is:
    628 The connection was terminated by the remote computer before it could be completed.
    Chyba : 628 Pripojenie bolo ukončené vzdialeným počítačom, skôr ako by mohlo byť dokončené.

    Try these:
    Vyskúšajte nasledovné:
    Configure a connection to a remote network. - Konfigurácia pripojenia k vzdialenej sieti.
    Troubleshooting modems. - problém u modemu
    VPN connection authentication and data encryption. - pripojenie VPN overovanie a šifrovanie dát

    (preložil stroj, ale dá sa porozumieť)
    Naposledy upravil viktorviktor : 23.07.11 at 16:29

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skús vojsť do nastavení wifi pripojenia a nastav všetko na Automaticky. Ďalej, ak používaš pre pripojenie heslo, skontroluj, či ho zadávaš správne.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Problémy zvykne robiť SIM karta a ak je to ten problém ,tak to nerozchodíš doma,ale môžeš skúsiť vybrať kartu a vložiť späť.Ak máš modem do USB ,tak to môžeš skúsiť pripojiť na iné PC.

    neviem sa pripojiť k internetu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.