Zavrieť

Porady

Predlženie záruky ??

Dobrý deň,

mal by som jednu otázočku.

Kúpil som si baterku na svietenie a pokazila sa mi, tak som ju odniesol reklamovať. Vymenili akumulátor (súčiastka vo vnútri).

Teda moja otázka znie že predĺžila sa mi záruka na celú baterku alebo iba na akumulátor alebo vôbec.

za skorú odpoveď Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    záruka je dva roky od dátumu zakúpenia.Baterka bola nejaký čas v obchode,alebo Ti ten akumulátor vymenili na počkanie? v prvom prípade sa záruka predlžuje o čas,pokiaľ bola v reklamačnom konaní,ak vymenili na počkanie,záruka je pôvodná,nepredlžuje sa.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja si myslim, ze na baterky sa nevztahuje 2 rocna zaruka. To by sa im ani neoplatilo vyrabat,len by sme chodili reklamovat a menit za nove...

    Pozri si ,ak mas ZL, kolko tam uvadzaju. Podla mna 6 max. 12 mesiacov..

    llo88 je offline (nepripojený) llo88

    llo88
    baterka tam bola asi mesiac.

    tak teda sa záruka predlžuje len o mesiac????

    niekde som čítal že pokiaľ mi vymenia súčiastku tak potom záruka na tu súčiastku sa predlžuje na 2 roky ale neviem či to je fakt alebo ako to presne funguje. to by som hlavne potreboval vedieť.

    ďakujem!

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    llo88 Pozri príspevok
    baterka tam bola asi mesiac.

    tak teda sa záruka predlžuje len o mesiac????

    niekde som čítal že pokiaľ mi vymenia súčiastku tak potom záruka na tu súčiastku sa predlžuje na 2 roky ale neviem či to je fakt alebo ako to presne funguje. to by som hlavne potreboval vedieť.

    ďakujem!
    kde bola baterka mesiac? v obchode na reklamácii? baterka nie je súčiastka.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Záruka je min 2 roky.U bateríí čiže el.článkov napr tuškových je pol roka.Baterky zásadne nekupovať v hypermarketoch.nosia sem staré nepredané zo západu.

    Predlženie záruky ??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.