Zavrieť

Porady

nejde mi naisnstalovat service pack 2 na vistu

prosim o pomoc pri instalacii SP 2 na vistu 64 bittovu skusal som uz snad vsetky mozne veci na internete ale neuspesne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavol105 je offline (nepripojený) pavol105

    pavol105
    ano skusal som cez aktualizacie mi vyhodi chybu 80070020 ale na internete som cital ze to mam skusit v nudzovom rezime alebo ciste spustenie odinstalovanie antivirusovych programov ale nic nepomaha

    pavol105 je offline (nepripojený) pavol105

    pavol105
    ano mam to tiez stiahnute v 64 bittovej verzii a skusal som to instalovat asi 10 krat a nic a tiez v nudzovom rezime ciste spustenie odinstalovane antivirusove programy

    pavol105 je offline (nepripojený) pavol105

    pavol105
    a kde sa to nainstaluje? aka je cesta k priecinku ? no este ako zacalo mi to instalovat ale seklo to a nedokoncilo instalaciu napisalo ze instalacia nebola uspesna
    Naposledy upravil pavol105 : 24.07.11 at 20:31

    pavol105 je offline (nepripojený) pavol105

    pavol105
    jasne mam a a este som skusal aj nejaky program na pripravu aktualizacii od windowsu (netusim ako sa presne vola) ale tam mi nacitalo len inicializaciu aktualizacie a zacalo instalovat ale neukazalo ani palicku len to stalo

    pavol105 je offline (nepripojený) pavol105

    pavol105
    co je to zac ? predtym mi nuka instalovat nnieco co ma 1G ale je to len v cestine nevadi ze mam windows v sk ?

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Žiadné 1G ,je to maličký program po nainštalovaní zhruba 10Mb.To v akom je jazyku nevadí.

    pavol105 je offline (nepripojený) pavol105

    pavol105
    no uz mam ale neviem co mam v tom programe robit kde su ulozene instaacne subory systemu vista ?

    pavol105 je offline (nepripojený) pavol105

    pavol105
    no dobre presiel som ten turtoial ale chcel by som vediet ktore konkrretne veci mam zaskrtnut

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.