Zavrieť

Porady

Veslovací trenažér - poradite aky?

Zmyslela som si kupit veslovci trenazer. Hladam taky, ktory by mal monitor a simuloval by preteky. Nasla som iba Kettler za vyse 1000 eur. Mam sancu zohnat lacnejsi? A tiez - mate niekto doma takyto stroj? Je Vam na nieco? Ma zmysel? Dakujem vsetkym za odpovede a pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    headlong23 je offline (nepripojený) headlong23

    prekladam vsetky typy technickych anglickych textov, zmluv, udajov... staci ma kontaktovat na ipreklady@gmail.com ...viac headlong23
    Ahoj,
    veslovaci trenazer je skvela vec, je to sice otazka pohladu a zvyku, ale je urcite zabavnejsi ako stacionarny bicykel, rotoped a pod. Taktiez je ucinny na vacsie svalove skupiny, prakticky na cele telo ale najma oblast chrbta, brucha, noh, bicepsov... Co sa tyka tvojich otazok:

    Veslovaci trenazer sa da zohnat od 200 eur (myslim tie lepsie), 1000 eur je podla mna prehnanych ak na nom neplanujes stravit 3 hodiny denne.
    Staci ked hodis do google heslo veslovaci trenazer a otvoris prvy odkaz

    Ma zmysel, ako kazdy kardio stroj, pre cloveka, ktory ma pevnu volu a chut cvicit..

    Lalia40 je offline (nepripojený) Lalia40

    Lalia40
    Ahoj, dakujem za odpoved.

    Zaujimalo by ma, ze ktory typ trenazera je lepsi. Vsimla som si, ze jeden typ je s takym tahacim lanom uprostred a druhy typ je s dvomy zahnutymi palicami po bokoch. Je to jedno?
    Uz roky sa ho snazim kupit, ale vzdy ma predavac napokon odhovori (fakt! ) s tvrdenim, ze je to stroj iba na chrbat. Dufam, ze naozaj nie, a ze sa doma ujme.

    Hydraulika ci mechanika?

    Vraj existuje taky trenazer, ktory umoznuje virtualne preteky - monitor s virtualnym superom. Poznate znacku? Cez google neviem najst.

    Veslovací trenažér - poradite aky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.