Zavrieť

Porady

Ako najst serioznu vestkynu?

Dobry den, mam dost vazne problemy, ktore su uz normalne neriesitelne. Velmi sice neverim paranormalnym veciam, ale ako sa hovori "za skusku nic nedas". Tak chcem vyskusat aj tuto moznost. Lenze potrebujem najst niekoho, kto sa tomu naozaj rozumie a ma to v sebe. Zatial som nasiel zopar ludi, ale dost ma sklamali. Prosim vas o akekolvek odporucanie, ale budte taky dobry, nie reklamu, len osobne skusenosti. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mazanova je offline (nepripojený) mazanova

    mazanova
    veštkyňa síce nie som, ani nijakú neporadím, ale podeľ sa s nami o ten "neriešiteľný problém" ak je vôbec možné to zverejniť - na začiatok snáď postačí naznačiť "hrubé črty" problému...,
    tento portál je seriózny, je tu kopec múdrych a slušných ľudí možno poradia... "viac hláv viac vie" hovorievala moja stará mama

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ako najst serioznu vestkynu,alebo liecitela?

    Spytaj sa vopred na cenu.
    Ak ti ju povie, tak to robi len pre biznis.
    Ludia ,ktori maju "nadprirodzene" schopnosti ich nemozu predavat. Je to dar,ktory dostal zdarma. Ak ho zneuziva,ci predava,tak on pride.

    Samozrejme, je zvykom nechat nejake vsimne za cas, ktory s tebou stravi, ale cenu si urcis sama, kolko ti jej pomoc bola hodna.
    Toto mi poradil jeden clovek pred mnohymi rokmi, ktory sa ezoterikou zaobera...

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    martinst Pozri príspevok
    Dobry den, mam dost vazne problemy, ktore su uz normalne neriesitelne. Velmi sice neverim paranormalnym veciam, ale ako sa hovori "za skusku nic nedas". Tak chcem vyskusat aj tuto moznost. Lenze potrebujem najst niekoho, kto sa tomu naozaj rozumie a ma to v sebe. Zatial som nasiel zopar ludi, ale dost ma sklamali. Prosim vas o akekolvek odporucanie, ale budte taky dobry, nie reklamu, len osobne skusenosti. Dakujem.

    Načo hľadáš. Veď seriózna veštkyňa vie, že sa po nej zháňaš a skoro Ti zavolá.

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    tak presne u takehoto som bol ja , ked som sa spytal na cenu povedal kolko chcem, tak som sa ho spytal kolko davaju tak ludia a podla toho som sa zariadil ja

    inak nikdy som tomu moc neveril, dotiahla ma tam moja, vtedy priatelka (terajsia manzelka) , ten clovek vedel o mne viac ako ja sam ,dokonca o mojej rodine! nechapal som to ,sice veci z buducnosti povedal tak na 50% ,ale spokojny som bol.
    najviac ma nehnevalo to, ze mi vravel ,ze do roka si kupim velke auto , ale nic som nekupil kupil si ho svokor

    martinst je offline (nepripojený) martinst

    martinst
    Dakujem za tip, vyskusam. Len podla tohto je z KE, a ja by som potreboval niekoho z BA alebo okolia.

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Seriozna veskyna neexistuje. Je mozne vnimat vypustene informacie, ale nie tie, ktore este neexistuju. Buducnost sa da ciastocne vydedukovat na zaklade statistickych udalosti, ale seriozne vestit ... to nie. :-)

    katalóg je offline (nepripojený) katalóg

    katalóg
    V TV som videla cca hodinový rozhovor s Dadikou. Osobne ju nepoznám, ale rozhovor s ňou robila asi Karin Majtánová a bolo zrejmé, že sa dobre poznajú. Na mňa urobila dobrý dojem.
    http://www.dadika.sk/uvod
    Na tejto stránke sa k nej vyjadruje aj Veronika Hricová. Keď má takúto klientelu...
    Je mi ľúto, záznam nie je v archíve, pridala by som sem link. Príjemná žena okolo štyridsiatky.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    martinst Pozri príspevok
    Dakujem za tip, vyskusam. Len podla tohto je z KE, a ja by som potreboval niekoho z BA alebo okolia.
    Pani Švecová, ale kontakt nemam. Mozno niekde zozenies.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    No dnes najdes vsetko, ponuka 10 x prevysuje zaujem vo vsetkych oblastiach.

    No to, co hladas sa samo vylucuje uz v nazve.

    Misickaa4 je offline (nepripojený) Misickaa4

    Misickaa4
    dobrý deň, aj ja si pridávam a poprosila by som vás nejaké odporúčanie na dobrú vešticu. ak sa dá tak v okolí Nitry.
    Ďakujem

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    arizona Pozri príspevok
    nieco na precitanie,predtym ako pojdete k vestici http://www.sme.sk/c/6362938/vestenie...v-a-zaruk.html
    Janka presne tak. Vhodnejšie by bolo, aby hľadali psychiatra.
    Ing. Ľubomír Janoška História sa (pravidelne) opakuje. Nový účet, jediný príspevok a - čuduj sa svete - zase, tak ako vždy, reklama.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.