Zavrieť

Porady

Obaly na vajicka

ahojte,

nevedela som kam by som to najlepsie zaradila tak sem
nase sliepocky konecne zacinaju niest vajka ( huraaa) a tak ma napadlo, ze by bolo pekne mat vlastne papierove obaly na vajicka. nech surfujem ako chcem, nikde nevie mna taketo obaly najst formu - viete co myslim - kartonovy obal, doma vyrobeny z namocenych rozmixovanych novin a podobne pomalovany, pekny, proste romantika

neviete o niecom? chcela by som formu....

vdaka

aja
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    Prečo by sa nudila, bude mať z toho radosť a to je podstatné.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    ajuschka Pozri príspevok
    ahojte,

    nevedela som kam by som to najlepsie zaradila tak sem
    nase sliepocky konecne zacinaju niest vajka ( huraaa) a tak ma napadlo, ze by bolo pekne mat vlastne papierove obaly na vajicka. nech surfujem ako chcem, nikde nevie mna taketo obaly najst formu - viete co myslim - kartonovy obal, doma vyrobeny z namocenych rozmixovanych novin a podobne pomalovany, pekny, proste romantika

    neviete o niecom? chcela by som formu....

    vdaka

    aja
    Objednaj
    http://www.petruzalek.sk/katalog/oba...a-vajicka.html Samozrejmosťou je individuálna potlač podľa požiadaviek zákazníka. Dalšia možnosť je super transparentná kvalita.

    http://www.petruzalek.sk/katalog/oba...a-vajicka.html V prípade zákazkovej výroby je možné potlačiť obal individualným návrhom alebo dodať boxy v inom prevedení než bielom (žltá, krémová či iné farebné prevedenie).

    ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

    ajuschka
    Osky nenudim sa, preco by som sa mala. prave naopak, neviem kam skor skocit, a rada by som si nasla aj nejaku tvorivu cinnost vyskusaj si nieco pekne vyrobit, niekam povesit, polozit a vyuzivat, uvidis aku ti to spravi radost

    alla66 - dakujem za tip, super, len ja by som si chcela vyrobit sama

    zena77 je offline (nepripojený) zena77

    zena77
    tá dekupáž -to bude asi najlepšie .... keď teda chceš mať originalitu + kvalitu , jednoznačne dekupáž...... a nemyslím si, že sa nudíš,
    nedaj sa odradiť.
    Veľa žien - už nevie čo od nudy - potom začnú piť, chodiť po kavičkách, potom je z toho obyčajná nevera.
    Aj pre dospelých platí to čo pre deti : "kdo si hraje nezlobí".

    mati111 je offline (nepripojený) mati111

    Som disgrafik tak moje prispevky nikdy nebudu pravopisne spravne. Dakuejm za pochopnie. ...viac mati111
    Tak ma zaujala tato tema, sikovne zienky tu mame...
    Min objednavka 520 kus cena 50E

    to radsej zajst to Ikey ci necoho podobneho a tam si kupit a amatersky si potlacit...

    Drzim palcek, nech maju vajicka pekny domov.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    nemohla by forma byť použitá ako použitý obal od vajíčiek natretý nejakým separátorom?

    ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

    ajuschka
    nooo teoreticky - uz som nad tym uvazovala, ale ten mixovany papier mi z toho bude asi stekat...
    skor som uvazovala spravit sadrovy odliatok, potom este opacny a davat tu hmotu nejako medzi to - neviem
    ale ako to potom lisovat vies, aby sa to nerozpadlo.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    obdivujem ludi,co si na taketo,pre mna bezvyznamne veci,najdu v dnesnej dobe cas.
    co sa doma nudis???????????

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ajuschka Pozri príspevok
    ahojte,

    nevedela som kam by som to najlepsie zaradila tak sem
    nase sliepocky konecne zacinaju niest vajka ( huraaa) a tak ma napadlo, ze by bolo pekne mat vlastne papierove obaly na vajicka. nech surfujem ako chcem, nikde nevie mna taketo obaly najst formu - viete co myslim - kartonovy obal, doma vyrobeny z namocenych rozmixovanych novin a podobne pomalovany, pekny, proste romantika
    neviete o niecom? chcela by som formu....
    vdaka
    aja
    ...zámysel dobrý ...prevedenie už horšie bude ...
    ajuschka Pozri príspevok
    nooo teoreticky - uz som nad tym uvazovala, ale ten mixovany papier mi z toho bude asi stekat...
    skor som uvazovala spravit sadrovy odliatok, potom este opacny a davat tu hmotu nejako medzi to - neviem
    ale ako to potom lisovat vies, aby sa to nerozpadlo.
    ...nooooo nie teoreticky , lež brutálne prakticky ...

    Viem , viem ......

    Lisovať jedine prichádza do úvahy , no to sa dá len veľkou silou ...ono postačí aj hydraulický zdvihák 3 tonový ...
    Lenže potom formu je potrebné vytvoriť už z plechu hrúbky cca 3 - 5 mm ....a nie jednu ale minimálne matricu a patricu a obe vložiť do lisovacieho prípravku ...

    Môj skromný názor ........neoplatí sa to ...nevraviac o tom , že by tie obaly dlhú trvácnosť mali ...

    Niečo podobné som si ja vyrobil , toto bola len inšpirácia ......lenže tie moje produkty iba v kachliach skončia ...

    http://www.porada.sk/1441793-post22.html



    ...poprípade sa popozeraj na You Tube , no neverím ,že by sa takouto ( sorry ) blbosťou niekto zapodieval ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.