Zavrieť

Porady

Ktory z tychto notebookov?

Najde sa dobra dusa, ktora napise svoj nazor, ktory z tychto notebookov by uprednostnila? Pouzitie: domaca kancelarina + zakladne veci vo Photoshope.

SAMSUNG NOTEBOOK RC510 - 15.6 LED HD, Intel® Core™ i3 Processor 380M, 4GB, 500GB, Shared VGA, Windows® 7 Home Premium

Sony VAIO VPCEH1E1E/W.CEZ Intel® Pentium® Processor B940, 15.5,4GB,500GB,DVDRW,NVIDIA-410M Graphics,Windows® 7 Home Premium

Sony VAIO VPCEH1M1E/B.CEZ Intel® I5-2310M, 15.5,4GB,500GB,DVDRW,NVIDIA-410M,Windows® 7 Home Premium

DELL Inspiron N5010 i3-370M (2.4G) 15,6" WXGA (LED) UMA 3GB 320GB DVDRW WL Cam Win7HP(64bit) Blue

Zaujima ma hlavne vas nazor na Sony Vaio, ci nejde len o zbytocne predrazenu krabicku s nalepkou Sony, alebo sa naozaj vyplati viac ako ine znacky.

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    papierovo je na tom najlepsie sony vaio s core i5 procesorom ale mojim favoritom su notebooky Dell. Zalezi kolko ktory stoji ;-)
    Tak Sony je za cenu 649,00 € a Dell 429.90 € co je dost velky rozdiel. Tych 650 euro je u mna strop.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Brala by som Dell, uz aj kvoli tej podpore, ked ti pridu 2 roky v pripade poruchy vymenit suciastku priamo domov do 24 hodin po nahlaseni .

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    tak to kludne zober DELL, na kancelariu a PS bohate staci. Zbytocne priplacat 200€ za Sony.

    MatoXVI je offline (nepripojený) MatoXVI

    MatoXVI
    No ešte keby si sem napísal/a na aké využite chceš ten notebook ? multimédia , hry , internet ?

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    MatoXVI Pozri príspevok
    No ešte keby si sem napísal/a na aké využite chceš ten notebook ? multimédia , hry , internet ?
    Co tak precitat si este raz zadanie temy?

    MatoXVI je offline (nepripojený) MatoXVI

    MatoXVI
    pardon :-) noo tam nie je o čom rozmýšlať vybral by som ten sony s i5.. ale záleži kolko si ochotny zaplatiť:-)

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    ja by som si vybral radšej nejaký 17 ' notebook

    s potrebnými parametrami.

    Ktory z tychto notebookov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.